Nr katalogowy: 317

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 317

Pejzaż zimowy, 1979

akwarela, papier, 24 x 39 cm; sygn. p. d.: Duda Gracz 1979.