Wacław KONDEK (1917-1976)

101
Zestaw trzech litografii 1. Scherzo VII
2. Scherzo VI
3. Dom I
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Miodowy miesiąc XXXVI, 1973 autocynkografia, papier, 34x41 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: l. d.: "Miodowy miesiąc XXXVI."
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk OPAŁKA (ur.1929)

103
Na szlaku Horn, 2002 litografia, papier, 50 x 65,5 cm;
opisany u dołu: " Na szlaku Horn" 5/10
H. Opałka 2002
Cena wywoławcza. 900 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

104
Metempsychosis kwasoryt, papier, 59 x 49,4 cm;
opisany u dołu ołówkiem: "METEMPSYCHOSIS"
Roman Opałka, Kwasoryt 12/50
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marc CHAGALL (1887-1985)

105
Plakat z wystawy Marca Chagalla, 1967 litografia, papier, 83 x 57 cm,
sygn. p. d.: Marc Chagall (tłoczona)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

106
Plakat z wystawy Pabla Picassa, 1973 litografia, papier 66 x 49 cm;
sygn. p. d.: Picasso (w obrębie płyty)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Barbara PAŁKA-WINEK (ur. 1958)

107
Lumpilion monotypia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. Pałka Winek
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

108
Forma stagnacyjna, 1984 linoryt barwny, relief, papier,
18,4 x 14,5 cm (format arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

109
Życie Rentiera, 1987 akwaforta, akwatinta barwna, papier,
24,5 x 19 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

110
Instrument IV, 2011 akwaforta, akwatinta, papier, 24,5 x 49,5 cm
wymiar kompozycji, 37 x 62 cm arkusz,
Cena wywoławcza. 800 zł

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

111
Pasażerca mezzotinta, akwatinta, papier, 34 x 26 cm
(arkusz), 24,5 x 16 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 600 zł

Vladimir FAVORSKY (1886-1964)

112
Ilustracja bajki linoryt, papier, 13 x 10 cm;
sygn. p. d.: WF
Cena wywoławcza. 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

113
Szkic postaci, 2004 ołówek, tusz, papier, 29,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: J. NOWOSIELSKI / 26.04.2004 R.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

114
Las ołówek, papier, 20,1 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Modzelewski
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Wiktor ZINN (1925-2007)

115
Kamienice tusz, papier,
51,5 x 73,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

116
Akt leżącej kobiety, 1969 tusz, papier, 26,6 x 41,5 cm;
sygn. p. g.: Panek 1969
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

117
Koza, 1962 tusz lawowany, papier w kratkę, 20,5 x 29,4 cm;
sygn. l. g.: Panek 62 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Michał Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

118
Matryca drzeworytnicza płyta drewniana, jednostronna: 71 x 51 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

119
Obraz świateł 13, 1961 rysunek, papier, 41 x 58, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z.Stanek-61-
(sygnowany na passé partout)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

120
Kompozycja wielofiguralna kredka, papier różowy, 21 x 29,5 cm;
Na odwrocie owalny stempel z rysunków Franciszka
Cena wywoławcza. 2 200 zł

121
Kompozycja ołówek, papier, 29,5 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Bogdan ZIMOWSKI (ur. 1945)

201
Kobieta w piłkach fotografia czarno-biała, papier,
13 x 17,8 cm;
Cena wywoławcza. 250 zł

Bogdan ZIMOWSKI (ur. 1945)

202
Pepsi-Cola fotografia, czarno-biała, papier
18 x 12,8 cm
Cena wywoławcza. 250 zł

Stanisław MARKOWSKI (ur. 1949)

203
Dłoń fotografia czarno-biała, papier,
23,8 x 18,2 cm;
Cena wywoławcza. 250 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

204
Stopy fotografia czarno biała, papier,
21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

205
Autoportret przestrzenny fotografia barwna, papier,
21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

206
Teczka 7 fotografii fotografie czarno - białe, papier,
31 x 29, 5 cm (wymiar jednakowy we wszystkich fot.)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof ZIELIŃSKI (ur. 1974)

207
Scenes Related I, 2007 fotografia barwna, silver dye bleach print (ilfochrome),
papier, 70 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

208
Scenes Related II, 2007 fotografia barwna, silver dye bleach print (ilfochrome),
papier, 70 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

209
Scenes Related III, 2007 fotografia barwna, silver dye bleach print (ilfochrome),
papier, 70 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Marek GARDULSKI (ur. 1952)

210
Wawel - zestaw 6 fotografii fotografie czarno-białe - 6 sztuk,
papier 28,4 x 22,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Justyna KOMAR

211
Kompozycja III z cyklu Blizny, 2010/2011 fotografia barwna,
30 x 45 cm (obraz), 32 x 47 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 800 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

301
Akt, 2011 olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

302
Znaki jesieni, 1968 olej, płótno, 75 x 67 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

303
Łabędzie, 2000 olej, płyta, 70 x 79,3 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2556/2000
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

304
Bez tytułu gwasz, papier,
45 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

305
Walka gwasz, papier,
61 x 39,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

306
Chrystus w grobie (z cyklu Krzyż), 1979 olej, płótno,
73,5 x 54,4 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wojciech LEDER (ur. 1960)

307
Teoria przeźroczystych celów, 2001 olej, płótno,
46 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

308
Kompozycja geometryczna olej, płyta, relief,
71 x 63 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

309
Kompozycja A1, 1968 akryl, płótno,
100 x 120 cm; sygn. l. d.: 1968 L.Kunka
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Ely BIELUTIN (ur. 1925)

310
Macierzyństwo, 1969 olej, płotno,
130 x 68,5 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Ely BIELUTIN (ur. 1925)

311
Bez tytułu, 1969 gwasz, karton,
84,5 x 57 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

312
Pejzaż rosyjski, 1965 olej, płótno,
60 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

313
Malarstwo materii, 1959 olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

314
Bez tytułu nr 44, 1985 gips, metal, papier, drewno,
70,5 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Gabriel MORVAY (1934-1988)

315
Kompozycja, 1960 olej, płótno,
195 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

316
Seria, 2011 akryl, płótno,
120 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł