Nr katalogowy: 105

Marc CHAGALL (1887-1985)

Nr katalogowy: 105

Plakat z wystawy Marca Chagalla, 1967

litografia, papier, 83 x 57 cm,
sygn. p. d.: Marc Chagall (tłoczona)