Nr katalogowy: 303

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 303

Łabędzie, 2000

olej, płyta, 70 x 79,3 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2556/2000