Nr katalogowy: 346

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 346

Jabłonna Park - 163, 1969

olej, płótno, 73 x 100 cm; syg. śr. d.: W. Zakrzewski; dat. l. d.: 1969