Nr katalogowy: 336

Katarzyna KOPAŃSKA (ur. 1967)

Nr katalogowy: 336

Pejzaż z rzeką i stawem, 1998

olej, płótno, 140 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie