Nr katalogowy: 343

Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)

Nr katalogowy: 343

Przestrzeń światła w mieście, 1982

olej, płótno, 82 x 100 cm; sygn. l. d.: Ryszard Łagodziec1982 r