Eugeniusz GENO - MAŁKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy330
Żywioł
akryl, płótno, 100 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969).
Nr katalogowy334
Wnętrze świątyni, 1969
olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. p. d.: gmerk artysty
sygn. p. d.: gmerk artysty
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)
Nr katalogowy336
Bar mleczny
olej, płótno, 81 x 69 cm;
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Marian JAESCHKE (1904-1980)
Nr katalogowy338
Martwa natura z cytrynami, 1970
olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1945)
Nr katalogowy340
Bez tytułu, 1990
olej, płótno, 24 x 42 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Tomaszewski 1990
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Władysław KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy342
Latający Holender, 2007
olej, płótno, 60 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
sygn. p. d.: KUFKO
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)
Nr katalogowy344
Maximus, 2011
olej, płótno, 50 x 120 cm;
sygn. p. d.: filippo III 2011
sygn. p. d.: filippo III 2011
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964)
Nr katalogowy401
Chłopiec, 2008
ceramika, wys. 29 cm;
sygn. na podstawie: 57/150/I/A.08
Cena wywoławcza.
800 zł
Igor MITORAJ (ur. 1944)
Nr katalogowy403
Tors
brąz, na marmurowej podstawie, wys. 14,5 cm;
sygn. u dołu: MITORAJ
sygn. u dołu: MITORAJ
Cena wywoławcza.
4 000 zł