Eugeniusz GENO - MAŁKOWSKI (ur. 1942)

330
Żywioł akryl, płótno, 100 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

331
Kobieta z czerwonymi kokardami olej, płótno, 65 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Beata PFLANZ (ur. 1961)

332
Pieces of reality-full of colour II, 201 akryl, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. na odwrociu: Beata Pflanz 2010 (...)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

OLBIŃSKI Rafał (ur. 1947 r.)

333
Leda olej, płótno, 55 x 38 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969).

334
Wnętrze świątyni, 1969 olej, płótno, 78 x 77 cm;
sygn. p. d.: gmerk artysty
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)

335
Exodus - z cyklu: „Kobiety”, 2011 technika własna, 34 x 24 cm;
sygn. p. d.: LKuśnier 2011
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)

336
Bar mleczny olej, płótno, 81 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

337
Dżokeje, 1969? piórko, tusz, gwasz, papier, 57, 5 x 87, 5 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1969?
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

338
Martwa natura z cytrynami, 1970 olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: M. JAESCHKE 70
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Hanna ŻUŁAWSKA (1909 - 1989)

339
W sklepie olej, płótno, 69 x 96 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1945)

340
Bez tytułu, 1990 olej, płótno, 24 x 42 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Tomaszewski 1990
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Juliusz WIERCIŃSKI (1901-1985)

341
Pejzaż olej, płótno, 63 x 52 cm;
sygn. p. d.: WIERCIŃSKI
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

342
Latający Holender, 2007 olej, płótno, 60 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

343
Różana koperta, 2010 olej, płótno,116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Mlącki
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

344
Maximus, 2011 olej, płótno, 50 x 120 cm;
sygn. p. d.: filippo III 2011
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA

345
Rozdroże, 2011 olej, płótno, 100 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964)

401
Chłopiec, 2008 ceramika, wys. 29 cm;
sygn. na podstawie: 57/150/I/A.08
Cena wywoławcza. 800 zł

402
Dziewczynka, 2008 ceramika, wys. 29 cm;
sygn. na podstawie: 2/150/I/A.08
Cena wywoławcza. 800 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

403
Tors brąz, na marmurowej podstawie, wys. 14,5 cm;
sygn. u dołu: MITORAJ
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918-2000)

404
Głowa bożka ceramika, wys. 21 cm;
sygn. u dołu: L. Nowosielski
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

406
Krucyfiks cement zbrojony, gips, 79 x 58 cm
Cena wywoławcza. 17 000 zł