Nr katalogowy: 331

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 331

Kobieta z czerwonymi kokardami

olej, płótno, 65 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI