Nr katalogowy: 332

Beata PFLANZ (ur. 1961)

Nr katalogowy: 332

Pieces of reality-full of colour II, 201

akryl, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. na odwrociu: Beata Pflanz 2010 (...)