Nr katalogowy: 340

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1945)

Nr katalogowy: 340

Bez tytułu, 1990

olej, płótno, 24 x 42 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Tomaszewski 1990