Roman OPAŁKA (1931-2011)

101
333 - z cyklu “Opisanie Świata”, 1969 akwaforta, papier, 78 x 65 cm;
opisana u dołu
Cena wywoławcza 2 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Dla Przyjaciół w roku 2433, 2003 linoryt, papier, 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik;
Cena wywoławcza 1 200 zł

Józef GIELNIAK (1932-1972)

103
Sanatorium VI, 1959 linoryt, bibułka, 19,7 x 26 cm;
sygn. p. d.: J. Gielniak
Cena wywoławcza 5 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

104
Jądro akwaforta, papier, 64,5 x 78 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu
Cena wywoławcza 2 300 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

105
Głowa starego mężczyzny , 1964 akwaforta, sucha igła, papier,
27,8 x 20 cm (płyta)
Cena wywoławcza 2 700 zł

CORNEILLE (1922-20)

106
Bez tytułu, 1988 litografia barwna, papier, 30 x 25 cm;
sygn. u góry ołówkiem: Corneille'88
Cena wywoławcza 2 800 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

107
Teka grafik, 1974-1983 zbiór 76 plansz - serigrafii sygnowanych ołówkiem,
zebranych w albumie
Cena wywoławcza 20 000 zł

Maria JAS (ur. 1929)

108
Cienie, 1971 sucha igła, papier, 27,2 x 21 cm (odbicie);
sygn. p. d.: Maria Jas
Cena wywoławcza 1 200 zł

Hanna HASKA (ur. 1952 )

109
Archiwum miejsc giclée, papier, 30 x 30 cm;
sygn. p. d.: H. Haska 2011
Cena wywoławcza 1 200 zł

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

110
Głowa sołtysa, 1959 linoryt, papier, 75,8 x 52,7 cm
sygn. na płycie
Cena wywoławcza 800 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

111
Szkice aktów ołówek, papier, 28,5 x 41 cm;
Cena wywoławcza 2 900 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

112
Bez tytułu - z serii Ambalaże Dygnitarzy technika mieszana, papier, 28 x 15 cm
Cena wywoławcza 4 400 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

113
Szkic postaci, 2005 tusz, papier, 16,5 x 12,6 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005r / Kraków
Cena wywoławcza 1 300 zł

Jan KUPS

202
Bezkres, 1974 fotografia czarnobiała, brom, papier, 42,7 x 39 cm;
na odwrocie
stempel autorski z tytułem, datą i numerem 3
Cena wywoławcza 850 zł

Jerzy KOSIŃSKI (1933-1991)

204
Bez tytułu fotografia czarno biała, papier fotograficzny,
32,2 x 23 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza 4 000 zł

Paul NUSSBAUMER (1934-1990)

301
Plotkarki, 1990 piórko, tusz, akwarela, papier,
23,7 x 19,8 cm ;
sygn. u dołu piórkiem: Nussbaumer 90
Cena wywoławcza 1 300 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

302
Portret Salvadora Dali, 2000 gwasz, tusz lawowany 69,5 x 49,5 cm;
sygn.: l. d.: J .Naliwajko/ 2000,5
Cena wywoławcza 1 800 zł

Ewa PELLO (ur. 1964)

303
Skaczący do wody , 1996 pastel, papier, 50 x 65 cm;
sygn.p.d.: EWA/PELLO '96
Cena wywoławcza 500 zł

VACHO

304
Góra Ararat, 2004 tempera, olej, płótno, 46 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Vacho 2004
Cena wywoławcza 3 600 zł

Robert MOTELSKI (ur. 1977)

305
Trzciny 3. grudnia 12:39, 2009 olej, płótno, 30 x 40 cm;
syg. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 1 100 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

306
Jerozolima - wzgórze świątynne, 2008 olej, płótno, 160 x 120 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 9 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

307
Stadion Dziesięciolecia, 2008 olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008
Cena wywoławcza 9 000 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

308
Wieżowiec, 2009 olej, płótno, 123 x 100 cm;
sygn. l. d. monogramem: PM09
Cena wywoławcza 5 000 zł

Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978)

309
Bulterier akryl, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. p. d.: W
Cena wywoławcza 5 000 zł

Jagoda SZYMAŃSKA (ur.1983)

310
Szyba VIII, 2009 olej , płótno, 140 x 140 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 500 zł

Jerzy SOSIN (1929-1987)

311
Kompozycja olej, deska, 14 x 7,5 cm;
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi
Cena wywoławcza 500 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

312
Bikini Atoll, 2010 akryl, płótno, 46,5 x 55 cm;
sygn.na odwrociu : JUX
Cena wywoławcza 1 800 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

313
No, 2011 technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 6 500 zł

Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)

314
Gonitwa fal, 2002 olej, płótno, 113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002
Cena wywoławcza 5 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

315
Pozdrowienia z New York, 2003/2004 akryl. płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04
Cena wywoławcza 4 500 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

316
Wyspy, 2010 olej, płótno, 60 x 46 cm;
sygn. l. d.: Sroka 2010
Cena wywoławcza 7 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

317
Adonis, 2010 akryl, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 3 500 zł

THE KRASNALS

318
Nie mogę Cię zapomnieć (...), 2009 olej, płótno, 100 x 130 cm
Cena wywoławcza 15 000 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

319
Bez tytułu, 2010 olej, płótno, 100 x 150 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 9 300 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

320
Kompozycja, 1994 olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 5 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

321
Koń tusz, folia, 44,5 x 30 cm ;
sygn. p. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza 3 500 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

322
Schody, 1962 tempera, papier, 48,5 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: Lenica
Cena wywoławcza 11 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

323
Tryptyk: Mała litania do gwiazd, 1980/87 akryl, płyta pilśniowa,
104 x 52 cm (każda z części)
Cena wywoławcza 130 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

324
Przestrzeń IX, 1977 akryl, aluminium, werniks, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza 15 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

325
Pejzaż, 2009 olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza 35 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

326
Męćmierz/Wisła, 1989 olej, płótno, 76 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 14 000 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ (ur. 1914)

327
Bez tytułu technika mieszana, papier, 51 x 39 cm;
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

328
Kwiat, 1998 olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 98 / J. SIENICKI
Cena wywoławcza 33 000 zł

Roman BANASZEWSKI (ur. 1932)

329
Postacie, 2003 olej, płótno naklejone na płytę,
26,6 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza 4 200 zł

Marzena PACZKOWSKA (ur. 1962)

330
Pejzaż globalny (tryptyk), 2011 z cyklu " Trzy kolory"
olej, płótno, 13 x 100;
Cena wywoławcza 1 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

331
Portret, 1946 olej, tektura, 35 x 27,5 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 44 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

332
Bez tytułu olej, płótno, 101,5 x 51 cm;
sygn. l. d oraz na odwrocie: M. LACHUR
Cena wywoławcza 12 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

333
Bez tytułu, 1960 olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: T.ŁAPIŃSKI 60
Cena wywoławcza 6 000 zł