Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)
Nr katalogowy335
XII
technika mieszana, 120 x 80 cm;
sygn. p. d.: LTS'10 / XII
sygn. p. d.: LTS'10 / XII
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Ventzislav PIRIANKOV (ur. 1971)
Nr katalogowy337
Ikona małżeńska, 2010
technika własna, płótno, 60,5 x 60,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
na odwrocie napisy autorskie:
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Józef SKROBIŃSKI (1910 - 1979)
Nr katalogowy339
Kompozycja brązowa
olej, płyta, 98,5 x 53 cm;
sygn. p. d.: Józef Skrobiński
sygn. p. d.: Józef Skrobiński
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Nr katalogowy343
Łodzie
olej, płótno, 47 x 62 cm;
sygn. p. d.: znakiem autorskim
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Zdzisław STASZAK
Nr katalogowy402
Adam i Ewa, lata 70. XX w.
trzy rzeźby drewniane polichromowane
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Paul WUNDERLICH (1927-2010)
Nr katalogowy404
Główka kobieca, 1983
brąz patymowany, wys. 23,5 cm;
sygn. i numerowana na spodzie
sygn. i numerowana na spodzie
Cena wywoławcza.
3 500 zł