Nr katalogowy: 315

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 315

Pozdrowienia z New York, 2003/2004

akryl. płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04