Nr katalogowy: 333

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 333

Bez tytułu, 1960

olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: T.ŁAPIŃSKI 60