Nr katalogowy: 335

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

Nr katalogowy: 335

Ceramika czerwona, 1964

olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. i dat l .d.: RY / ZA / 64; opisany na odwrocie