Nr katalogowy: 342

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

Nr katalogowy: 342

Pejzaż ze zwierzętami, 1973

olej, karton, 15,5 x 24 cm; sygn. i dat. p.d.: t. Ociepka/ 1973