Nr katalogowy: 346

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 346

Autostopowicz, 2001/2002

olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. u dołu: Franciszek Maśluszczak / 2001/2;