734
Tkanina dekoracyjna technika żakardowa, jedwab, nić metalowa;
147 x 150 cm. Polska, w typie tkanin
buczackich, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

735
Kasa ogniotrwała na meblowej podstawie Dania, Kopenhaga, firma Laurentius Saul, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

736
Rama w stylu klasycystycznym sosna; 123,5 x 83 x 10,7 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

737
Zegar konsolowy w typie Boulle'a Francja, Paryż, Japy Freres, Rue du Temple,
Bruno Villard, Boulevard Beaumarchais;
lata 50-60. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

738
Lampa naftowa Francja (korpus), Anglia - Londyn -Birmingham,
firma Evered i Co Limited (palnik), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

739
Zegar ścienny ramowy Austro-Węgry, Wiedeń ? ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

740
Para kandelabrów 6-świecowych brąz, odlew patynowany i złocony,
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 26 000 zł

741
Zegar kominkowy z parą kandelabrów Francja, Paryż, Vincenti & Cie, Rue de Saintonge;
lata 60-70. XIX w.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

742
Zegar kaflowy z budzikiem Czechy, Ołomuniec, zegarmistrz Frantz Baeyer,
2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

743
Komplet kinkietów art deco (6 sztuk) drewno, mosiądz, szkło;
Polska, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

744
Kinkiet drewniany, 3-świecowy drewno lipowe, rzeźbione, posrebrzane, żelazo;
Polska, k. XVIII w.; ramiona kinkietu późniejsze.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

745
Orzeł w koronie Polska, 1831.
Orzeł na czapkę Batalionu Sandomierskich
Strzelców Celnych majora Eustachego Grothusa.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

746
Kalendarz ścienny drewno lipowe, rzeźbione, polichromowane,
złocone, srebrzone; Polska, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

747
Lampa w stylu art deco orzech, sklejka; 174 x 32 x 40 cm.
Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 600 zł

748
Żyrandol art deco metal niklowany, szkło;
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

749
Żyrandol 6-ramienny w typie tzw. „Księstwa Warszawskiego”, zelektryfikowany;
mosiądz; Polska, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

750
Żyrandol 8-ramienny, elektryczny brąz złocony; wys. 115 cm, szer. 76 cm;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

751
Kominek żeliwny żeliwo, czarna emalia; wys. 83 cm;
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

752
Pojemnik na węgiel żeliwo, emalia brązowa; Europa Zachodnia,
Belgia?, Francja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

753
Ozdobna donica ogrodowa terakota; Włochy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

754
Fontanna ogrodowa kompozycja metali, częściowo polichromowana;
Włochy, XX w.
Cena wywoławcza. 90 000 zł

801
Stolik w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

802
Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

803
Toaletka w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - mahoń, sosna;
fornir - mahoń; 77 x 77 x 28,5 cm.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

804
Serwantka w stylu biedermeier Materiał: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 4 500 zł

805
Serwantka w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech;
Polska (?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 7 300 zł

806
Komplet mebli w stylu secesji geometrycznej;
dębina, okucia blacha stalowa, wytłaczana;
Polska (?), ok. 1905
Cena wywoławcza. 15 000 zł

807
Kanapa w zabudowie w stylu secesji geometrycznej;
konstrukcja - mahoń; inkrustacje - mosiądz;
Warszawa, Zdzisław Szczerbiński, ok. 1910
Cena wywoławcza. 9 500 zł

808
Toaleta w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; mahoń; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

809
Szafka pomocnicza - bieliźniarka Konstrukcja - olcha; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 600 zł

810
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa Materiał: brzoza, mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 21 000 zł

811
Fotel w stylu barokowym Materiał: dębina;
Europa Środkowa, Polska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

812
Skrzynia w tzw. stylu stolarskim Materiał: materiał - dębina;
Europa Środkowa, Niemcy (?)
Cena wywoławcza. 4 600 zł

813
Stolik w stylu klasycystycznym konstrukcja - lipa lub olcha ?;
Europa Środkowa, Polska(?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

814
Para foteli ze stolikiem w stylu empirowym;
Europa Środkowa, fotele - ok. 1 ćw. XIX w.;
stolik - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

815
Stół w stylu mebli Thomasa Chippendale Konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
Europa Środkowa(?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

816
Stół w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1850
Cena wywoławcza. 4 000 zł

817
Stolik do robótek w stylu późnoklasycystycznym;
konstrukcja - dębina; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza. 3 200 zł

818
Leżanka w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

819
Kanapa w stylu przejściowym Konstrukcja - sosna, fornir - orzech;
Europa Środkowa, Polska (?), 1840-50
Cena wywoławcza. 2 600 zł

820
Zestaw mebli w stylu biedermeier Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 5 800 zł

821
Skrzynia barokowa konstrukcja - korpus - sosna, płozy - dębina;
okucia - stal; Niemcy Południowe(?),
2 poł. XVIII - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

822
Szafa barokowa konstrukcja - dębina;
Europa Zachodnia, Holandia, ok. 1790
Cena wywoławcza. 8 000 zł