734
Tkanina dekoracyjna
technika żakardowa, jedwab, nić metalowa;
147 x 150 cm. Polska, w typie tkanin
buczackich, pocz. XX w.
buczackich, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
736
Rama w stylu klasycystycznym
sosna; 123,5 x 83 x 10,7 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
738
Lampa naftowa
Francja (korpus), Anglia - Londyn -Birmingham,
firma Evered i Co Limited (palnik), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
740
Para kandelabrów 6-świecowych
brąz, odlew patynowany i złocony,
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
742
Zegar kaflowy z budzikiem
Czechy, Ołomuniec, zegarmistrz Frantz Baeyer,
2 poł. XVIII w.
2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
65 000 zł
744
Kinkiet drewniany, 3-świecowy
drewno lipowe, rzeźbione, posrebrzane, żelazo;
Polska, k. XVIII w.; ramiona kinkietu późniejsze.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
746
Kalendarz ścienny
drewno lipowe, rzeźbione, polichromowane,
złocone, srebrzone; Polska, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
13 500 zł
748
Żyrandol art deco
metal niklowany, szkło;
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
750
Żyrandol 8-ramienny, elektryczny
brąz złocony; wys. 115 cm, szer. 76 cm;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
752
Pojemnik na węgiel
żeliwo, emalia brązowa; Europa Zachodnia,
Belgia?, Francja?, XIX/XX w.
Belgia?, Francja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
754
Fontanna ogrodowa
kompozycja metali, częściowo polichromowana;
Włochy, XX w.
Włochy, XX w.
Cena wywoławcza.
90 000 zł
802
Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia;
Europa Środkowa, Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
804
Serwantka w stylu biedermeier
Materiał: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1830
Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza.
4 500 zł
806
Komplet mebli
w stylu secesji geometrycznej;
dębina, okucia blacha stalowa, wytłaczana;
Polska (?), ok. 1905
Polska (?), ok. 1905
Cena wywoławcza.
15 000 zł
808
Toaleta w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - sosna; mahoń; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
810
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa
Materiał: brzoza, mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1860
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza.
21 000 zł
812
Skrzynia w tzw. stylu stolarskim
Materiał: materiał - dębina;
Europa Środkowa, Niemcy (?)
Europa Środkowa, Niemcy (?)
Cena wywoławcza.
4 600 zł
814
Para foteli ze stolikiem
w stylu empirowym;
Europa Środkowa, fotele - ok. 1 ćw. XIX w.;
stolik - 1 ćw. XX w.
stolik - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
816
Stół w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1850
Polska, ok. 1850
Cena wywoławcza.
4 000 zł
818
Leżanka w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 600 zł