403
Krucyfiks
drewno lipowe, polichromowane i złocone; wys. 57 cm.
Polska, ok. 1670-1700
Polska, ok. 1670-1700
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Charles Gabriel LEMIRE (1741-1827)-według
Nr katalogowy405
Amor reperujący łuk
brąz srebrzony, podstawa z białego marmuru
z aplikacjami z brązu, wys. 54 cm. Francja XIX w.
Cena wywoławcza.
12 700 zł
Jules Leon BUTENSKY (1871-1947)
Nr katalogowy407
Myśliwy walczący z orłem
brąz patynowany, wys. 33 cm.
Na podstawie sygn.: J. Butensky
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Georges LAVROFF (1895-1991)
Nr katalogowy409
Bażant
brąz, wys. 49 cm., dł. 62 cm.
Od tyłu na skale sygn.: G. Lavroff
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Angiolo MALAVOLTI (1876-1947) - według
Nr katalogowy411
Macierzyństwo
gips patynowany na brąz, wys. 56 cm.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Antonio FRILLI (1880-1920)
Nr katalogowy413
Popiersie dziewczynki
marmur z Carrary, wys. 45 cm.
Na plecach sygn.: A.FRILLI FIRENZE
Cena wywoławcza.
4 000 zł
415
Amor i Psyche
marmur z Carrary, wys. 85 cm.
Włochy (?), XIX w.
Włochy (?), XIX w.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
504
Paterka i flakonik
Czechy, Karlowe Wary, firma Karla Mosera, ok. 1925
Cena wywoławcza.
2 500 zł
508
Karafka i 6 kieliszków w typie art deco
Czechy?, koniec XX w.
(naśladownictwo form z lat ok. 1920.)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
512
Naczynie - pojemnik na 6 jaj
Czechy - Austro- Węgry, XIX/XX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
500 zł
514
Jeleń
Miśnia, model Ericha Oehme (1889-1970) z 1938 roku,
realizacja z ok.1945-1947
realizacja z ok.1945-1947
Cena wywoławcza.
9 000 zł
518
Plakieta porcelanowa
z kopią obrazu Pustelnik S. Konincka;
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala,
2 poł. XX w. (po 1957).
2 poł. XX w. (po 1957).
Cena wywoławcza.
2 000 zł
520
Talerz z herbem polsko-saskim
i miniaturami pejzażowymi;
Niemcy, Saksonia- Drezno, kon. XIX w.- XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
522
Serwis do kawy dla 6 osób,
model Sanssouci, z dekoracją kwiatową;
okres międzywojenny.
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
524
Kufel z herbami polsko-saskimi
Niemcy (Turyngia), Altenburg, ok. 1750
Cena wywoławcza.
20 000 zł
602
Sztućce środka stołu w etui
Austria, Berndorf, firma A. Krupp AG, 1 poł. XX w.;
Niemcy ?, Brunner & Co, 1 poł. XX w.
(sztućce do pieczystego)
(sztućce do pieczystego)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
604
Para świeczników
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, 4 ćw. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
4 800 zł
608
Cukiernica
i Platerowanych J. Fraget,
k. XIX - pocz. XX w. (1896-1915)
i Platerowanych J. Fraget,
Cena wywoławcza.
1 400 zł