Nr katalogowy: 212

Julian FAŁAT (1852-1929)

Nr katalogowy: 212

Myśliwy z jamnikami w zimowym pejzażu

akwarela, papier, 41 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: JFałat/ Bystra