Nr katalogowy: 213

Julian FAŁAT (1852-1929)

Nr katalogowy: 213

Polowanie w Hubertusstock, 1899

akwarela, karton, 43 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul. Fałat 1899/ Hubertusstock