Nr katalogowy: 211

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)

Nr katalogowy: 211

Pejzaż zimowy

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
73 x 103 cm; sygn. p. d.: W. Skoczylas