Nr katalogowy: 265

Malarz nieokreślony rosyjski, XX w.

Nr katalogowy: 265

Chata kryta strzechą pośród malw, 1943

olej, pergamin (na odwrocie tekst hebrajski
- wyimek z Tory), 33,7 x 44 cm;