Nr katalogowy: 264

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 264

Leśna ścieżka zimą, ok. 1970

olej, płyta, 46,5 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ