Nr katalogowy: 266

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 266

Pejzaż zimowy, ok. 1910

olej, tektura, 43 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski