Nr katalogowy: 340

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 340

Pejzaż, 1965

olej, tektura, 35 x 45,8 cm; sygn. i dat. l. g.: Duda Gracz 1965