Nr katalogowy: 343

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924 - 1963)

Nr katalogowy: 343

Kompozycja brązowa

olej, płótno, 63 x 39 cm; sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI