Nr katalogowy: 331

Jacek MARKUNAS (1952 - 2005)

Nr katalogowy: 331

Widok z Gnieźnieńskiej na bloki Modrej,

2003 akryl, płótno, 60 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie