Wyniki wyszukiwania

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
224
Ślepiec nad sadzawką Siloe, 1954 olej, tektura, 47,5 x 32 cm; sygn. p. g.: 1954 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Marian KRATOCHWIL (1906 - 1997)

Lot No.
224
Rozpędzone konie, 1932 olej, płótno, 60 x 77 cm; sygn. p. d.: Marjan Kratochwil 1932
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Lot No.
224
Morskie Oko olej, płótno, 55,5 x 69; sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Lot No.
224
Portret dr. Roberta Jahody Żółtowskiego pastel, papier, 86,5 x 64,5 cm; sygn. p. g.: LWyczół./ 1922
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

Lot No.
224
Przekupki z jarzynami olej, sklejka, 26 x 36 cm; sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Edmund BURKE (1912-1999)

Lot No.
224
Kwiaty w wazonie olej, plyta, 72,7 x 51,8 cm sygn. z lewej: Burke
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

Lot No.
224
Pejzaż nadmorski olej, płótno, 38,5 x 55,5 cm; sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan MODZELEWSKI (1889-1947)

Lot No.
224
Dziewczyna przy oknie olej, tektura, 68 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: StModzelewski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Lot No.
224
W letnim słońcu olej, tektura, 71 x 49,5 cm; sygn. p. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Lot No.
224
Hucuł na koniu olej, tektura, 65,5 x 91 cm; sygn. l. d.: FPautsch
Cena wywoławcza. 23 500 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Lot No.
224
Dworek olej, tektura, 10,6 x 17 cm; sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

Lot No.
224
Owce na hali olej, tektura na sklejce, 50 x 69,5 cm; sygn. p. d.: M. Stańko.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Lot No.
224
Kwiaty w wazonie i złocona patera olej, tektura, 38,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: a. Karpiński
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI (1861 - 1926)

Lot No.
224
Trofeum olej, tektura, 101 x 54,5 cm; sygn. l. d.: M.G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)

Lot No.
224
Kobiety przy ognisku olej, tektura, 68 x 100 cm; sygn. l.d.: W.Wodzinowski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Lot No.
224
Zaułek przy kościele św. Barbary w Krakowie; olej, płótno dublowane, 74 x 73,5 cm; sygn. p.d.: SKamocki
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)

Lot No.
224
Martwa natura z tulipanami olej, tektura, 59 x 50 cm; sygn. p. d.: j. hrynkowski / 1937
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jadwiga ANGERMAN (1894 - 1975)

Lot No.
224
Martwa natura z wazonem i jabłkami olej, płótno, 73 x 53,5 cm; sygn. p. d.: J. ANGERMAN
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Stanisław OSOSTOWICZ (1906-1939)

Lot No.
224
Pejzaż zimowy z chłopcem ciągnącym sanki olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. l.d.: St. Osostowicz 1937
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Lot No.
224
Elenai olej, tektura, 33 x 43 cm; sygn. l. g.: Wlastimil Hofman / 1929;
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Zygmunt WALISZEWSKI (1897 - 1936)

Lot No.
224
Portret Tadeusza Kościuszki tempera, papier, 86 x 60 cm (owal)
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

Lot No.
224
Na saniach olej, płótno naklejone na tekturę, 48,5 x 96 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Ernst LORENZ-MUROWANA (1872 - ?)

Lot No.
224
Pejzaż nadrzeczny olej, płótno, 80 x 120cm; sygn. l. d.: Lorenz Murowana
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Lot No.
224
Jesień olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: j. hrynkowski /r. 967;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Lot No.
224
Miniatura: Portret młodego mężczyzny
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Erno ERB (1890-1943)

Lot No.
224
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.
224
Olszynka Grochowska, ok. 1912 olej, deska mahoniowa (ze szpongami), 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Zbigniew PRONASZKO (1885 - 1958)

Lot No.
224
Autoportret olej, płótno, 82,5 x 62 cm;
sygn. l. g: Z. PRONASZKO
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Lot No.
224
Ogrody S. Ambrogio, 1926 olej, tektura, 22,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
/ 1926 S AMBROGIO
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Henryk LEWENSZTADT (1893- po 1945)

Lot No.
224
Kościółek na Pęksowym Brzyzku, 1935 pastel oleista, sangwina, papier,
59 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Lot No.
224
Martwa natura olej, płótno, 54,5 x 63 cm;
sygn. l. g.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.
224
Szarża 3. Pułku Ułanów Obrony Kraju,1888 olej, płótno, 250 x 350 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1888
Cena wywoławcza. 900 000 zł

Jadwiga TETMAJERÓWNA (1891-1975)

Lot No.
224
Pejzaż wiosenny II olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jadw. Tetmajerówna;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
224
Róża w szklanym flakonie, 1967 olej, płyta, 61 x 42 cm
sygn. p. d.: 1967/ Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.
224
Napoleon ze sztabem przekracza most,1927 olej, płótno, 95,5 x 141 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1927.
Cena wywoławcza. 49 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.
224
Polowanie, 1943 olej, tektura, 49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1943
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Lot No.
224
Handlarze dywanów, ok. 1925 olej, płótno, 55 x 75 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 17 500 zł

Lot No.
224
Filiżanka ze spodkiem porcelana, malowana naszkliwnie, złocona,
Nieokreślona wytwórnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 50 zł

Lot No.
224
Łyżka wazowa Albatros seria I plater sygnowany
dł. 32 cm
Cena wywoławcza. 50 zł

Lot No.
224
Filiżanka ze spodkiem srebro próby 1(950) z głową Minerwy; waga 274 g.
Paryż, ok. 1900
estymacja: 900 - 1 200 zł

Henri Emile ALLOUARD (1844-1929)

Lot No.
224
Bachantka i Satyr brąz, odlew cyzelowany, patynowany; wys. 32 cm, dł. 54 cm, szer. 27,5 cm.
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Lot No.
224
Św. Jan Nepomucen drewno polichromowane; wys. 43 cm.
Polska, XVIII w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Lot No.
224
Klęczące putto drewno, wys. 56 cm.
Niemcy?, Martin Zuern?, XVII/XVIII w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Grupa THE KRASNALS

Lot No.
224
Plan doskonały. Inside man. Arthur Case. Christopher Plummer, z cyklu: Jews, 2016

olej, płótno;
50 x 50 cm;

estymacja: 9 000 - 15 000 zł

A. TESTI (czynny XIX/XX w.)

Lot No.
224
Dziewczyna z lirą alabaster; wys. 79 cm; szer. 23 cm; głęb. 26 cm.
Włochy, XIX/XX w.
estymacja: 7 600 - 9 000 zł

Lot No.
224
Uskrzydlone putto drewno polichromowane, złocenie; wys. 33 cm.
Europa Środkowa ?, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Rzeźbiarz nieokreślony

Lot No.
224
„Muzyka” kompozycja metali patynowana na brąz, drewno; wys. 38 cm;
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Pierre LEFAGUAYS - ps. Fayral ( 1892-1935)

Lot No.
224
Farandolle kompozycja metali patynowana na zielono, marmurowa podstawa; wys. 43 cm;
sygn. na podstawie: Fayral.
estymacja: 5 300 - 6 000 zł