Wyniki wyszukiwania
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.224
Ślepiec nad sadzawką Siloe, 1954
olej, tektura, 47,5 x 32 cm;
sygn. p. g.: 1954 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)
Lot No.224
Morskie Oko
olej, płótno, 55,5 x 69;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Lot No.224
Przekupki z jarzynami
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1886-1977)
Lot No.224
Pejzaż nadmorski
olej, płótno, 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.224
W letnim słońcu
olej, tektura, 71 x 49,5 cm;
sygn. p. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.224
Dworek
olej, tektura, 10,6 x 17 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.224
Kwiaty w wazonie i złocona patera
olej, tektura, 38,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: a. Karpiński
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)
Lot No.224
Kobiety przy ognisku
olej, tektura, 68 x 100 cm;
sygn. l.d.: W.Wodzinowski
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Lot No.224
Martwa natura z tulipanami
olej, tektura, 59 x 50 cm;
sygn. p. d.: j. hrynkowski / 1937
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Stanisław OSOSTOWICZ (1906-1939)
Lot No.224
Pejzaż zimowy z chłopcem ciągnącym sanki
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: St. Osostowicz 1937
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Zygmunt WALISZEWSKI (1897 - 1936)
Lot No.224
Portret Tadeusza Kościuszki
tempera, papier,
86 x 60 cm (owal)
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Ernst LORENZ-MUROWANA (1872 - ?)
Lot No.224
Pejzaż nadrzeczny
olej, płótno, 80 x 120cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.224
Olszynka Grochowska, ok. 1912
olej, deska mahoniowa (ze szpongami), 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Lot No.224
Ogrody S. Ambrogio, 1926
olej, tektura, 22,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
/ 1926 S AMBROGIO
/ 1926 S AMBROGIO
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Jadwiga TETMAJERÓWNA (1891-1975)
Lot No.224
Pejzaż wiosenny II
olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jadw. Tetmajerówna;
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Lot No.
224
Filiżanka ze spodkiem
porcelana, malowana naszkliwnie, złocona,
Nieokreślona wytwórnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
50 zł
Lot No.
224
Filiżanka ze spodkiem
srebro próby 1(950) z głową Minerwy; waga 274 g.
Paryż, ok. 1900
estymacja: 900 - 1 200 zł
Paryż, ok. 1900
estymacja: 900 - 1 200 zł
Lot No.
224
Św. Jan Nepomucen
drewno polichromowane; wys. 43 cm.
Polska, XVIII w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska, XVIII w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł
Grupa THE KRASNALS
Lot No.224
Plan doskonały. Inside man. Arthur Case. Christopher Plummer, z cyklu:
Jews, 2016
olej, płótno;
50 x 50 cm;
estymacja: 9 000 - 15 000 zł
olej, płótno;
50 x 50 cm;
estymacja: 9 000 - 15 000 zł
Lot No.
224
Uskrzydlone putto
drewno polichromowane, złocenie; wys. 33 cm.
Europa Środkowa ?, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Europa Środkowa ?, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł