Wyniki wyszukiwania
Lot No.
227
Postać Chrystusa Zmartwychwstałego
drewno polichromowane, złocenia; wys. 83 cm.
Europa Środkowa, Czechy?; 2 poł. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Richard AURILI (1834 - ok. 1914)
Lot No.227
Chłopiec z rybami
biały marmur; wys. 52 cm; szer. 11 cm; głęb.18 cm.
Włochy, XIX/XX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Włochy, XIX/XX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Jan KLĘPIŃSKI (1872-1913)
Lot No.228
Wieczór nad morzem, 1905
olej, płótno, 60 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J. Klępiński 1905
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Lot No.228
Wieczór
olej, płótno naklejane na tekturze, 27 x 36 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK;
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.228
Autoportret, 1915
olej, płyta, 46 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Jacek Malczewski / Wiedeń
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Lot No.228
Na targu
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905 - 1990)
Lot No.228
Kutry w porcie
olej, płótno, 17,8 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: E. Dzierżencki
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Zofia RUDZKA (1894 - 1976)
Lot No.228
W oknie
olej, tektura, 71 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZRudzka;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jerzy KOŻUCHOWSKI (1893 - 19677)
Lot No.228
Kirasjer na koniu
akwarela, papier, 24 x 18,7 cm;
sygn. l. d.: JKożuchowski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Iwan TRUSZ (1869 - 1940)
Lot No.228
Pejzaż krymski - wybrzeże
olej, tektura, 31 x 42 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Marie von MALACHOWSKI-NAUEN (1880-1943)
Lot No.228
W ogrodzie
olej, tektura, 60 x 50 cm; sygn. p. d.: v. M;
na odwrocie: M. v. Malachowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)
Lot No.228
Martwa natura z bażantem i filiżanką
olej, płótno, 64 x 80 cm;
sygn. p. g.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)
Lot No.228
La Bella Rosa
pastel, papier żeberkowy, 60,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: Leonard Wintorowski / Warszawa 1922
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Lot No.228
Maki w szklanym wazonie, ok. 1898
olej, tektura, 29,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: Olga Boznańska
sygn. p. d.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)
Lot No.228
Młyn zimą, 1897
węgiel, gwasz, tektura, 42 x 36 cm;
na odwrocie: napis niebieską kredką: Bohd[anów] Wil.
/ F Ruszczyc
/ F Ruszczyc
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Marek SZAPIRO (1884-1941)
Lot No.228
Dachy, 1930
olej, sklejka, 49 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. Szapiro/ 1930 r.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Franciszek SUNDERLAND (1. poł. XX w.)
Lot No.228
Krakowskie Przedmieście
- nokturn miejski, ok. 1930
olej, tektura, 50 x 70 cm;
olej, tektura, 50 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Magdalena GROSS (1891-1948), Czesław CHOJNOWSKI - Odlewnia Metali
Lot No.228
Żubr
brąz, odlew patynowany; wys. 12,5 cm, dł. 21 cm, szer. 10,5 cm.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
2 400 zł