Wyniki wyszukiwania
Lot No.
226
Dziewczyna przy zdroju
alabaster; wys. 49,5 cm; szer. 16 cm; głęb. 17 cm.
Włochy?, XIX/XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Włochy?, XIX/XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Rzeźbiarz nieokreślony
Lot No.226
Fortuna
kompozycja metali patynowana na brąz, drewno; wys. 40,5 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Lot No.227
Pejzaż letni
olej, płótno, 47 x 67 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887-1952)
Lot No.227
Pejzaż sielski
gwasz, płyta , 51 x 70 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa / 1921
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.227
Portret starego mężczyzny z laską
olej, tektura,
68 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Grzegorz MENDOLY STEFANOFF (? -1943)
Lot No.227
Wenecja, 1935
olej, tektura, 48 x 68 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly / -35-
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Abraham BEHRMAN (1876-1942)
Lot No.227
Skały
olej, tektura, 18,5 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: Behrman
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900 - 1963)
Lot No.227
Autoportret
olej, płyta, 50 x 41 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.227
Pościg za bolszewikami
olej, sklejka, 52 x 68 cm;
sygn. p. d.: Jerzy ...
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Teodor GROTT (1884 - 1972)
Lot No.227
Las w słońcu
akwarela, gwasz, tektura, 30 x 45 cm;
sygn. p. d.: TeodGrott 927
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.227
Sad z suszącą się bielizną, ok 1910 r.
olej, tektura, 25 x 34,2 cm;
Obraz wystawiany na wystawie "Rozkosz malowania"
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Paula FENSKE (1882 - ?)
Lot No.227
Martwa natura z figurką
olej, sklejka, 60,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P. Fenske
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Zdzisław EICHLER (1885 - 1949)
Lot No.227
Portret Rzemyszkiewicza
olej, płótno, 80 x 58 cm;
sygn. l. d.: Zdzisław Eichler
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Władysława PIĄTKOWSKA (1882-1971)
Lot No.227
Martwa natura, 1923
olej, płótno dublowane, 90,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Piątkowska;
oraz p. g.: Wł. Piątkowska 1923.
sygn. p. d.: Wł. Piątkowska;
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Stanisław JANKOWSKI (1876-1948)
Lot No.227
Martwa natura, 1935
olej, płótno, 65 x 83,5 cm;
sygn. l. d.: St. Jankowski / 1935.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985)
Lot No.227
Absyda kościoła św. Andrzeja w Krakowie
olej, płótno, 33 x 42 cm;
sygn. p. d.: Zachar
sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Gerhard SPERLING (1908-1975)
Lot No.227
Kwiaty w wazonie, 1938
olej, płótno, 80 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Gerhard Sperling 1938.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
G. LORENZ, XX w.
Lot No.227
Innsbruck
olej, płótno, 60,5 x 80,5 cm,
sygn. l. d.: G. LORENZ.
sygn. l. d.: G. LORENZ.
Cena wywoławcza.
15 000 zł