Wyniki wyszukiwania

Rzeźbiarz nieokreślony

Lot No.
225
„Już łan zżęty” - Żniwiarka kompozycja metali patynowana na brąz, drewno; wys. 36 cm;
Niemcy?, XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX-XX w.

Lot No.
225
Chłopiec na bawole - figurka brąz; wys. 12 cm; szer. 14 cm;
Azja, Indie (?), XIX / XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

Lot No.
225
Kaseta na biżuterię ze sceną z Odsieczy Wiedeńskiej srebro próby 3 cechowane, drewno, aksamit; wys. 9 cm, szer. 25 cm, głęb. 16 cm; waga 1087 g.
Wiedeń, k. XIX w. (po 1883).
estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Lot No.
225
Szabla wz. AN-IX, w pochwie, tzw. złota, wyższego oficera szwoleżerów gwardii Napoleona Bonaparte. stal, brąz, mosiądz; drewno, skóra; dł. w pochwie 101,5 cm; dł. bez pochwy 99,5 cm;
Francja, 1800-1815.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
226
Scena alegoryczna, 1921 olej, deska, 33,5 x 21,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1921
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

Lot No.
226
Przekupki olej, tektura, 24,5 x 35 cm; sygn. l. d.: E Erb
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Lot No.
226
Morskie Oko olej, płótno, 55,5 x 75,5 cm; sygn. p. d.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)

Lot No.
226
Motyw bałkański - Szewcy olej, płótno, 43 x 37 cm; sygn. l. d.: M. Wawrzeniecki. / Varna. 1892 r.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Lot No.
226
Zamyślona olej, tektura, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 28 500 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Lot No.
226
Martwa natura z anemonami i lustrem olej, tektura, 61 x 42 cm; sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Lot No.
226
Bodiaki olej, płótno naklejone na tekturę, 21 x 33,5 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Lot No.
226
W zimowym słońcu, 1929 olej, płótno, 98 x 90 cm; sygn. p. d.: WŁAD. JAROCKI 929
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Mieczysław RAKOWSKI (1882-?)

Lot No.
226
Pejzaż z Namur, 1942 olej, płótno, 54,5 x 65,5 cm; sygn. p. d.: M. Rakowski - NAMUR - 1942.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Lot No.
226
Autoportret, 1926 olej, tektura, 22 x 18,5 cm; sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski 1926. Juni;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

Lot No.
226
Przekupki lwowskie olej, tektura, 25 x 35 cm; sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)

Lot No.
226
Morskie Oko olej, płótno, 20,5 x 24,7 cm; na odwrocie p. d. sygn. S. Witkiewicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Zbigniew PRONASZKO (1885 - 1958)

Lot No.
226
Autoportret olej, płótno, 82,5 x 62 cm; sygn. l. g: Z. PRONASZKO
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Mieczysław SIEMIŃSKI (1891 - 1965)

Lot No.
226
W miasteczku akwarela, papier, 47,5 x 64 cm; sygn. l. d.: ŁÓDŹ / SIEMIŃSKI
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859 - 1930)

Lot No.
226
Portret mężczyzny olej, płótno, 68 x 49,5 cm; dedykacja p. d.: Pani Michalskiej / 1881 r Wacław Szymanowski / 1918 r.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Lot No.
226
Saint Tropez olej, płótno, 81 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Włod Terlikowski
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Julian FAŁAT (1953 - 1929)

Lot No.
226
Nad brzegiem Wisły akwarela, gwasz, 33 x 65 cm; sygn. l. d.: J. Fałat / Toruń / 1921
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Kasper POCHWALSKI (1899 - 1971)

Lot No.
226
Kwiaty w oknie olej, płótno, 68,5 x 51 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / 1935
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Julian FAŁAT (1853 - 1929)

Lot No.
226
Pejzaż z Semmering, 1914 akwarela, papier naklejony na płótno, 47,8 x 68 cm; sygn. p. d.: jFałat Semmerig [sic!] / 1914 oraz autorski numer: 975
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862 - 1923)

Lot No.
226
Sztandary - scena alegoryczna olej, płótno, 101 x 150 cm; sygn. l. d.: WT
Cena wywoławcza. 130 000 zł

Estera KARP (1897-1970)

Lot No.
226
Słoneczniki olej, płótno dublowane, 60,5 x 50 cm; sygn. p. d.: Ester Carp
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)

Lot No.
226
Przed bitwą - sztab dowodzenia olej, płótno, 105 x 195 cm; sygn. p. d.: Leonard Wintorowski/ Warszawa 1924
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Lot No.
226
Dwie dziewczynki ze słonecznikami olej, tektura, 54 x 66 cm; sygn. p.d. Wlastimil / Hofman / 1937
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1867 - 1952)

Lot No.
226
Chmurna noc olej, sklejka, 55 x 70 cm, sygn. p. d.: S Jaxa / 1939,
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Lot No.
226
Dziecko grające na cymbałkach
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Lot No.
226
Pejzaż, 1930 olej, płótno, 47 x 60 cm; sygn. pośrodku u dołu: W. de Terlikowski 1930
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Zbigniew SUCHODOLSKI (1911- ?)

Lot No.
226
Martwa natura z kwiatami i owocami ok. 1938;
olej, sklejka, 60,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Z. Suchodolski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan STYKA (1858 - 1925)

Lot No.
226
Odpoczynek w plenerze olej, tektura, 70,5 x 84 cm;
sygn. l. g.: Jan Styka
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Lot No.
226
Martwa natura z koszykiem i jabłkami olej, płótno, 50,5 x 61 cm;
sygn. p. g.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)

Lot No.
226
Wnętrze sieni akwarela, papier, 34 x 28 cm;
sygn. l. d.: ST. MASŁOWSKI / 1902
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985)

Lot No.
226
Don Kichot olej, płótno, 57,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jan ROSEN (1854-1936)

Lot No.
226
Kirasjer na koniu olej, deska mahoniowa, 12,5 x 11 cm;
sygn. p. d: J. Rosen
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Lot No.
226
Mimoza w japońskim wazonie, ok. 1935 olej, płótno, 100 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Lot No.
226
Plac Zamkowy w przedwojennej Warszawie olej, płótno, 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Lot No.
226
Epizod z wojny 1920 - potyczka z bolszewikami, 1925
olej, płótno, 48 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.
226
Portret młodego mężczyzny, 1932 olej, płótno, 100 x 91 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak /1932
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Lot No.
226
Rynek Nowego Miasta w Warszawie olej,płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wł.Chmieliński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Lot No.
226
Para filiżanek ze spodkami porcelana, farby naszkliwne,
kalka ceramiczna, złocenia
Cena wywoławcza. 50 zł

Lot No.
226
Łyżka wazowa Spatule Filets Contours plater sygnowany
dł. 33,5 cm
Cena wywoławcza. 50 zł

Lot No.
226
Mlecznik srebro próby 84; waga 168 g.
Tallin, 1852
estymacja: 900 - 1 200 zł

„ALEKSANDER”, odlewnia

Lot No.
226
Zwycięzca brąz, odlew cyzelowany, patynowany; granit polerowany; wys. całk. 45,5 cm;
Polska, Warszawa, firma „Aleksander”, Nowy Świat 21, lata 30. XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Lot No.
226
Św. Florian drewno polichromowane; wys. 74 cm.
Pomorze?, rzeźba ludowa, XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Lot No.
226
Para puttów z pochodniami drewno polichromowane, złocenia; wys. ok. 88 cm.
Europa Zachodnia, XVIII / XIX w.
estymacja: 8 600 - 10 000 zł

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978) - SPRZEDANY

Lot No.
226
Dialog VII, z cyklu: Okrycia, 2008 akryl, collage, płótno, deska; 115 x 72 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na płótnie: ARuchomski 2008;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł