Wyniki wyszukiwania
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.221
Patrol zimą, ok. 1930
olej, płótno, 56 x 76 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Lot No.221
Odpoczynek myśliwych, 1976
olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokoietek-76
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Lot No.221
Nad morzem, ok. 1965
olej, płótno, 68 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ROMAN
sygn. p. d.: T.ROMAN
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
221
Solniczka
srebro częściowo złocone próby 84; waga 74 g.
Petersburg, 1849
estymacja: 700 - 1 000 zł
Petersburg, 1849
estymacja: 700 - 1 000 zł
François-Michel PASCAL (1810-1882)
Lot No.221
Stary mnich i dzieci
brąz patynowany; wys. 36,5 cm; Francja, Paryż;
Émile COLIN & Cie ( 1829-1905) - odlewnia (zał. 1882), odlew XIX/XX w.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Lot No.
221
Madonna z Dzieciątkiem
drewno polichromowane; wys. 68 cm, szer. 25 cm, głęb. 19 cm.
Europa Zachodnia, XVI w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Europa Zachodnia, XVI w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
7 200 zł
Lot No.
221
Św. Jan Nepomucen
drewno polichromowane; wys. 46 cm; szerokość podstawy: 24 x 14 cm.
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.221
Czereśnie, 1996
olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
Guglielmo PUGI (1850-1915)
Lot No.221
Żniwiarka
marmur biały i szary; wys. 60 cm; szer. 15 cm;
Włochy, Florencja, pocz. XX w.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Artysta nieokreślony, XIX-XX w.
Lot No.221
Popiersie kobiety z gołębiem
terakota patynowana na brąz; wys. 41 cm; szer. 45,5 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Lot No.
221
Żniwiarka
kompozycja metali; wys. 29,3 cm.
Europa Zachodnia, nie sygn.; pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.222
Głowa konia
olej, tektura, 44,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1920
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Ludwik GĘDŁEK (1847 - 1904)
Lot No.222
Wesoła sanna
olej, płótno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza.
41 000 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860 - 1907)
Lot No.222
Jesień
olej, sklejka, 24 x 32,5 cm;
na odwrocie pieczęć
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.222
Rafał i Julia - Portret dzieci artysty
olej, tektura, 32 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: J Malczewski
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.222
Cyganka, 1937
olej, sklejka, 118 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: J. Świderski/ Kraków 37 (słabo czytelne)
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.222
Jadą ułani
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1930
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Leopold LEVY (1882-1966)
Lot No.222
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 45,7 x 33,3 cm;
sygn. p. d.: L.L.
Cena wywoławcza.
8 500 zł