Wyniki wyszukiwania
Erno ERB (1890 - 1943)
Lot No.223
Procesja
olej, tektura, 47 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: E.Erb
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Lot No.223
Wczesna wiosna
olej, płótno, 64 x 83,5 cm,
sygn. p. d.: T. ZIOMEK
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Aleksander BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)
Lot No.223
Portret
olej, tektura, 54,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Blonder;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Lot No.223
Partyzanci, 1963
olej, płótno, 135,5 x 200 cm
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski/ 1963
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jerzy LUBAŃSKI (ur. 1925)
Lot No.223
Zielone jabłka
olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm; sygn. l.d.: Lubański
na odwrocie nalepka Ministerstwa Kultury i Sztuki
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Władysław Aleksander MALECKI (1836 - 1900)
Lot No.223
Pejzaż z kapliczką, przed 1869
olej, płótno dublowane, 44 x 59 cm;
sygn. u dołu: A. Malecki
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)
Lot No.223
Bez
olej, płotno, 78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)
Lot No.223
Drzewa
olej, tektura, 36,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.223
Mimi
pastel, papier, 52 x 43 cm (owal);
sygn. u dołu: S. D.... / 1915
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874 - 1945)
Lot No.223
Pejzaż
olej, płótno, 76 x 115 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Lot No.223
Napad wilków, ok. 1975
olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)
Lot No.223
Akt
olej, papier, 36 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Rudzka C.
sygn. l. d.: H. Rudzka C.
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Ludwik MISKY (1884-1938)
Lot No.223
Widok na Katedrę Wawelską, ok. 1925
olej, tektura, 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L MISKY
sygn. l. d.: L MISKY
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.223
Rybak w łodzi, ok. 1935
olej, tektura, 57 x 49 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Lot No.
223
Łyżka wazowa model Luis XIV, Godron seria III
plater sygnowany
dł. 27,5 cm
dł. 27,5 cm
Cena wywoławcza.
50 zł
Lot No.
223
Matka Boska Skępska
drewno polichromowane, złocone; wys. 59 cm.
Polska, Włocławek?; XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska, Włocławek?; XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Lot No.
223
Krzyż procesyjny
drewno, polichromia; 121 x 70 cm.
Europa Środkowa ?, 3. tercja XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY
Lot No.223
Św. Florian
brąz, odlew patynowany; wys. 37 cm.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
8 000 zł