Wyniki wyszukiwania

Erno ERB (1890 - 1943)

Lot No.
223
Procesja olej, tektura, 47 x 66,5 cm; sygn. p. d.: E.Erb
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

Lot No.
223
Przed domem, ok. 1913 olej, płótno, 64 x 79 cm; sygn. l. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Lot No.
223
Wczesna wiosna olej, płótno, 64 x 83,5 cm, sygn. p. d.: T. ZIOMEK
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Lot No.
223
Żniwiarze tempera, pł no dublowane, 72,5 x 91 cm; sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Aleksander BLONDER (BLONDEL) (1909-1949)

Lot No.
223
Portret olej, tektura, 54,5 x 45 cm; sygn. l. d.: Blonder;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.
223
U kresu wędrówki, ok. 1925 olej, sklejka, 50 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 28 500 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Lot No.
223
Partyzanci, 1963 olej, płótno, 135,5 x 200 cm sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski/ 1963
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Henryk DIETRICH (1889-1948)

Lot No.
223
Widok z Bramy Floriańskiej na Barbakan w Krakowie; olej, tektura, 48,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy LUBAŃSKI (ur. 1925)

Lot No.
223
Zielone jabłka olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm; sygn. l.d.: Lubański na odwrocie nalepka Ministerstwa Kultury i Sztuki
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki, XIX w.

Lot No.
223
Portret kobiety, ok. 1840 olej, płótno, 52 x 40,5 cm [odpryski farby]
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław Aleksander MALECKI (1836 - 1900)

Lot No.
223
Pejzaż z kapliczką, przed 1869 olej, płótno dublowane, 44 x 59 cm; sygn. u dołu: A. Malecki
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Zygmunt GRABOWSKI (1892 - 1939)

Lot No.
223
Łodzie w zatoce olej, płótno, 63 x 90 cm; sygn. l. d.: Grabowski 39
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)

Lot No.
223
Bez olej, płotno, 78 x 58,5 cm; sygn. p. d: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

Lot No.
223
Piwonie w wazonie akwarela, papier, 46,8 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rzepiński (ołowkiem)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)

Lot No.
223
Drzewa olej, tektura, 36,5 x 49 cm; sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Lot No.
223
Pejzaż z Normandii olej, płótno, 33 x 55 cm; sygn. p.d.: T. Makowski
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

Lot No.
223
Mimi pastel, papier, 52 x 43 cm (owal); sygn. u dołu: S. D.... / 1915
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Lot No.
223
Trębacz z koniem olej, tektura, 36,5 x 26,5 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1931;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874 - 1945)

Lot No.
223
Pejzaż olej, płótno, 76 x 115 cm; sygn. l. d.: JGrubiński
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Roman SIELSKI (1903 - 1990)

Lot No.
223
Martwa natura olej, tektura, 19,5 x 46,5 cm; sygn. p. d.: Sielski R (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Lot No.
223
Miniatura: Portret kobiety
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Franciszek MOLLO (1897-1967)

Lot No.
223
Pejzaż letni z okolic Bochni, 1939 olej, tektura, 36,5 x 44,7 cm (w świetle ramy);sygn. l. d.: Fr. Mollo/ 1939.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

Lot No.
223
Napad wilków, ok. 1975 olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Stanisław KORZENIEWSKI (1882-1942)

Lot No.
223
Portret mężczyzny, ok. 1925 olej, płótno, 85 x 75 cm;
sygn. p. d.: KORZENIEWSKI.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Lot No.
223
Akt olej, papier, 36 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Rudzka C.
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Lot No.
223
Kapiące się - Hop do balii! ołówek, kredki, papier,
17 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WT
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Pinchus KRÉMEGNE (1890-1981)

Lot No.
223
Pejzaż olej, płótno, 46,5 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: Kremegne
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.
223
Autoportret z koniem, 1928 olej, płótno, 126 x 96,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1928
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Ludwik MISKY (1884-1938)

Lot No.
223
Widok na Katedrę Wawelską, ok. 1925 olej, tektura, 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L MISKY
Cena wywoławcza. 6 200 zł

Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)

Lot No.
223
Martwa natura z kwiatami i owocami olej, tektura, 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.
223
Do boju, 1947 olej, sklejka, 39 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1947
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.
223
Ułan na koniu, 1934 olej, sklejka, 41 x 3,5 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Lot No.
223
Rybak w łodzi, ok. 1935 olej, tektura, 57 x 49 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Lot No.
223
Filiżanka złocona ze spodkiem porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
znaki naśladujące Miśnię
Cena wywoławcza. 200 zł

Lot No.
223
Łyżka wazowa model Luis XIV, Godron seria III plater sygnowany
dł. 27,5 cm
Cena wywoławcza. 50 zł

Lot No.
223
Etui na zapałki srebro próby 84; waga 45 g.
Moskwa, 1908-ok.1920
estymacja: 500 - 600 zł

Giovanni DA BOLOGNA (GIAMBOLOGNA) (1529-1608) - według

Lot No.
223
Merkury brąz patynowany, biały marmur; wys. 154,5 cm, szer. ca 60 cm;
Europa Zachodnia, Włochy? Francja?; XIX/XX w.
estymacja: 26 000 - 33 000 zł

Lot No.
223
Postać Chrystusa Zmartwychwstałego drewno polichromowane, złocenia; wys. 83 cm.
Europa Środkowa, Czechy?; 2 poł. XVIII w.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Lot No.
223
Matka Boska Skępska drewno polichromowane, złocone; wys. 59 cm.
Polska, Włocławek?; XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Lot No.
223
Św. Jerzy drewno polichromowane; wys. 50 cm.
Europa Środkowa, Polska?; XVIII w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Alicja ŻEBROWSKA (ur. 1956)

Lot No.
223
Infiltron.Ikony Infiltronu. Synchron - Wampiryzm Voyeurystyczny, 2017, ROWER 2020 akryl, technika własna, płótno; 100 x 60 cm; sygn. i dat. na lewej krawędzi: A. Żebrowska 2020
estymacja: 15 000 - 22 000 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)

Lot No.
223
Juliusz Słowacki gips; 39 x 41 x 22 cm;
sygn. z tyłu na cokole: W. Szymanowski
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Lot No.
223
Krzyż procesyjny drewno, polichromia; 121 x 70 cm.
Europa Środkowa ?, 3. tercja XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Lot No.
223
Chrystus Ukrzyżowany drewno, częściowo polichromowane, złocone; 58 x 32,5 cm.
Europa Środkowa, XVIII w.
estymacja: 3 400 - 3 800 zł

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Lot No.
223
Św. Florian brąz, odlew patynowany; wys. 37 cm.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

Lot No.
223
Akt siedzącej kobiety brąz; wys. 27 cm; szer. ok. 17 cm; dł. 36 cm;
na udzie ślady sygnatury: … (nieczytelny).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Lot No.
223
Żardiniera na owoce stop metali srebrzony (srebrzenie wtórne), szkło; wys. 78 cm, szer. 60 cm, głęb. 31 cm;
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Lot No.
223
Bransoletka z szafirami ciemnoniebieskie szafiry o masie łącznej ok. 25.00 ct oraz brylanty o masie łącznej ok. 4.55 ct;
złoto pr. 0.750, masa całkowita 57.840 g.
estymacja: 100 000 - 120 000 zł