Wyniki wyszukiwania
Lot No.
220
Matka Boska z Dzieciątkiem
drewno polichromowane; wys. 57 cm, podstawa 24 x 13 cm.
Pomorze Zachodnie (Kamień Pomorski?), 1938
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Lot No.
220
Chrystus Zmartwychwstały
drewno polichromowane, złocenia; wys. 77 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Lot No.
220
Madonna z Dzieciątkiem
drewno, wys. 76 cm.
Europa Środkowa, XVII w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Europa Środkowa, XVII w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Peter Christian BREUER (1856-1930)
Lot No.220
Słonie u wodopoju
brąz, odlew patynowany; kamień; wys. 34 cm; 29 x 29 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Niemcy, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Artysta nieokreślony, XIX w.
Lot No.220
Eros i pszczoła
brąz, patynowany i złocony; wys. 30 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, XIX w.
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
3 000 zł
Francisque Joseph DURET (1804-1865)
Lot No.220
Muzykujący Bachus
brąz, odlew patynowany; wys. 54,5 cm;
Francja, XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Francja, XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.221
Ranny legionista, 1921
olej, płótno naklejone na tektuę, 53 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1921
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.221
Napad wilków, 1930
olej, płótno, 69 x 99 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1930
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)
Lot No.221
Pejzaż jesienny
olej, tektura, 31 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Emil LINDEMAN (1864-ok. 1945)
Lot No.221
Odpoczynek żniwiarki
olej, tektura, 33 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: E. Lindemann
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Lot No.221
Dziewczynka z lalką
gwasz, papier, 55 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.221
Ułani nad brzegiem morza
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1942
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1886 - 1977)
Lot No.221
Kwiaty
olej, sklejka, 37 x 26,7 cm;
sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza.
12 000 zł
George COLE VICAT (1833 - 1893)
Lot No.221
Pejzaż z rzeką
olej, płótno, 30 x 51 cm;
sygn. p. d.: CV (monogram wiązany);
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)
Lot No.221
akwarela, gwasz, karton jasnobrązowy,
46,5 x 62,3 cm;
sygn. l. d.: WANDA GENTIL TIPPENHAUER
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Zofia STRYJEŃSKA
Lot No.221
Zaloty, ok.1940
gwasz, papier, 57 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA;
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Mieczysław TRZCIŃSKI (1882 - ?)
Lot No.221
Portret malarza Juliusza Pola
- wnuka poety Wincentego
olej, płótno, 45 x 29 cm;
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)
Lot No.221
Pejzaż
ołówek, akwarela, papier, 36 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Lot No.
221
Miniatura: Madonna wg Madonny ze szczygłem (fragment) Rafaela Santi
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.221
Głowa konia, 1936
olej, tektura, 38,8 x 32,8 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1936
Cena wywoławcza.
11 500 zł