Lot No.
825
Dwie tace
drewno, kolorowa laka; 1 x 29 x 29 cm, 1,2 x 31 x 31 cm;
większa sygn. na spodzie: "ARTEXPORT / HA-NOI-VIETNAM / SON-HAI P", mniejsza nieczytelnie.
Lot No.
827
Szkatułka w typie wyrobów Cepelii
drewno malowane; 6,3 x 34,1 x 17 cm.
Polska, 4 ćw. XX w.
Polska, 4 ćw. XX w.
Lot No.
829
Samowar - zestaw malachitowy
mosiądz, farba, drewno; samowar: 37 x 27 x 24 cm, dzbanuszek: 14 x 19 x 9,5 cm, taca: 2 x 39 x 23,5 cm.
Zelektryfikowany.
Zelektryfikowany.
Lot No.
831
Cztery serwetki szyfonowe
bawełna biała, kolorowe nici bawełniane; 24,5 x 24,5 cm.
Niewielkie dziurki i plamki.
Niewielkie dziurki i plamki.
Lot No.
835
Para lampek
kompozycja metali, podstawa szklana; wys. całkowita: 27 cm.
Silnie zniszczone dobierane abażury.
Lot No.
843
Lustro w manierze rokoko
tafla lustrzana (wtórna), drewno, gipsatura, farba; 82 x 53 cm.
Ubytki gipsatury.
Ubytki gipsatury.
Lot No.
847
Popielnica z motywem Azteckim
masa gipsowa wyciskana, malowana; 3 x 18,2 x 18,2 cm.
Meksyk?, 4 ćw. XX w.
Meksyk?, 4 ćw. XX w.
Lot No.
849
Płaskorzeźba z głowami końskimi
kompozycja metali; 18 x 32 cm (w świetle oprawy)
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.851
Marie Madeleine de La Vieuville, markiza Parabere - miniatura
gwasz, iworyna; 8,5 x 6,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
napis po lewej, po środku: La Bran.