Artysta nieokreślony (XX/XXI w.)
Lot No.351
Pomnik Joanny d’Arc w Orleanie
pisak czarny na podrysowaniu ołówkiem, akwarela, papier; 9 x 23 cm;
sygn. u dołu: „ … (nieczytelnie) Orleans …”
Malarz nieokreślony wg portretu z XVIII w.
Lot No.353
Dama
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25,2 x 21 cm (w świetle passe-partout).
Artysta nieokreślony, nieprofesjonalny?, XX w
Lot No.355
Kobieta z dzbanem
technika mieszana, skóra? wyciskana, barwiona; 45 x 31 cm
Christian ROESCH (XX/XXI w.)
Lot No.357
Żółty kot [Yellow Puss], 1997
grafika komputerowa, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
opisany, sygn., dat. poniżej obrazu ołówkiem: „AP / ‘YELLOW PUSS’ / CR 1997”
Marian WALENTYNOWICZ (1896-1967)
Lot No.359
Scena symboliczna
gwasz, papier; 34,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Walentynowicz.
Jean REDDAWAY (1923-2018)
Lot No.361
Pałac Łazienkowski, 1975
druk, papier; 43 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jean Reddaway / 1975.
Bolesław BRZOZOWSKI (1914-2002)
Lot No.363
Rynek w Kazimierzu, 1992
akwarela, papier; 29,5 x 38 cm (w świetle passe-partout);
opisany ołówkiem l. d.: „Kazimierz Dol.”, sygn., dat. p. d.: „B BRZOZOWSKI - 92 r.”
Zdzisław Constantin MAJROWSKI-MEJRO (ur. 1959)
Lot No.365
Kompozycja, 2000?
olej, płótno; 39 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: „C. M. 00”?
sygn. p. d.: „C. M. 00”?
Teresa BUKOWICKA
Lot No.369
Pejzaż wiosenny, 1980
olej, płyta; 24 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: „T. Bukowicka / 1980 r.”
Teresa BUKOWICKA
Lot No.371
Droga wśród drzew, 1979
olej, płyta; 47 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „T. B. / 1979 r.”
Gino BORDONI (XX w.)
Lot No.373
Droga w Apeninach
olej, płótno; 48 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: „GBordoni”;
sygn. p. d.: „GBordoni”;
LELLAI (XX w.)
Lot No.375
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno; 38 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: „LELLAI”;
sygn. p. d.: „LELLAI”;
Grzegorz WNĘK (ur. 1974)
Lot No.377
Budowa 2, 2001
olej, płótno; 34,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. tytuł i dat. na odwrocie: "Grzegorz Wnęk / Budowa 2 / 2001".
Janusz KACZMARSKI (1931-2009)
Lot No.379
Pejzaż świętokrzyski I, 1983
olej, tektura; 60 x 50 cm;
opisany na odwrocie.
opisany na odwrocie.
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Lot No.383
Martwa natura z owocami w paterze, 1975
olej, płyta; 58,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: „F. Hayder 75”.
Joanna SAMBORSKA
Lot No.385
Pałac Łazienkowski, 1979
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: „J. SAMBORSKA / 1979 r”, na odwrocie: "Joanna / SAMBORSKA / 1979 r".
Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938)
Lot No.387
Kompozycja
olej, papier, 7,5 x 5,4 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: „Machowina 1993”
HENNEBERG PORZELLAN
Lot No.601
Serwis obiadowy dla 6 osób
porcelana, kobalt podszkliwny; talerz - śr. 23,5 cm, talerzyk - śr. 19 cm, talerz głęboki - śr. 22,5 cm, półmisek - 23,5 x 15 cm; półmisek - 32 x 21 cm;
WINTERLING
Lot No.603
Serwis porcelanowy dla 6 osób
porcelana, kalka, złocenia; filiżanka - 7 x 10,5 x 8,5 cm; spodeczek - śr. 15 cm, talerzyk - śr. 19,5 cm, mlecznik - 9 x 10 x 7 cm;
Lot No.
607
Słoń - skarbonka
porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 16,5 x 25 x 11,5 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XX w.
Europa Środkowa, 2 poł. XX w.