YUJI HIRATUSKA (ur. 1954)
Lot No.302
A. D. Garden of Aelights, 1993
litografia barwna; 90 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: A. D (ołówkiem).
sygn. l. d.: A. D (ołówkiem).
Renata KANIA
Lot No.304
Pejzaż kamienny, 2001
grafika komputerowa; 38,7 x 22,7 cm (w świetle passe-partout);
poniżej obrazu ołówkiem: „‘Pejzaż kamienny’, 2001 r. grafika komputerowa 2/10", sygn. p. d.
Wojciech KRZYWOBŁOCKI (ur. 1938)
Lot No.306
Nord - Negatyw-Pozytyw
linoryt, papier; 64 x 43,8 cm;
poniżej obrazu ołówkiem: l. d. „75/100 T”, śr. „Negatyw - Pozytyw”, sygn. p. d. „W. Krzywobłocki”.
Stanisław KAPLEWSKI (ur. 1958)
Lot No.308
Panorama Wilna, 1999
sitodruk, akwarela; 37 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (w obrębie kompozycji): „S. KAPLEWSKI 1999”;
Karolina SZYNALSKA
Lot No.310
Ratusz Wrocławski
druk z rysunku piórkiem, papier; 14,2 x 20,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: „Karolina Szynalska”.
B. MIGA
Lot No.312
Bez tytułu
linoryt?, papier; 11,5 x 11 cm (w świetle passe-partout);
opisany, sygn., dat., poniżej ryciny ołówkiem: „70/250 B. Miga 2000”.
A. ANASTASOV
Lot No.314
Hala targowa w Sofii - z cyklu: "Pejzaże Sofii", 1999
akwatinta, papier; 10 x 13,5 cm (w świetle passe-partout);
opisana ołówkiem u dołu cyrylicą, sygn. i dat. p. d.: „A. Anastasov / 99 god”.
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.316
Po repetę, 1978
linoryt, papier; 34 x 23,8 cm (w świetle passe-partout);
opisany, sygn., dat. poniżej ryciny ołówkiem: „Po repetę / linoryt / WłRząb 1978”.
Tadeusz DWORZAŃSKI (1911-1991)
Lot No.318
Grób Nieznanego Żołnierza
drzeworyt dwubarwny, papier; 35 x 50 cm,
sygn. na klocku l. d.: monogram wiązany „TD”;
Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Lot No.320
Pomnik Adama Mickiewicza, 1960
drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą, papier; 31 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem l. d. „Rassalski” oraz opisany p. d. „Pomnik A. Mickiewicza
Andy WARHOL (1928-1987)
Lot No.322
Goethe, 1993 (1967)
litografia offsetowa, satynowy papier; 97 x 97 cm.
Licencja The Andy Warhol Foundation for the Visual Art, Inc.
Andy WARHOL (1928-1987)
Lot No.324
Poinsecje, 2000 (1982)
litografia offsetowa, satynowy; 47 x 37 cm (w świetle passe-partout), rama: 77 x 57 cm.
Ignacy CZWARTOS (ur. 1966)
Lot No.328
Grafika, 1999
piórko, tusz, papier; 17 x 12,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: "IGNACY CZWARTOS 1999 R.”; na odwrocie dedykacja.
Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)
Lot No.330
Szkice kryształowych naczyń, 1983
flamaster, papier; 32,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u góry: „Z.M.II.1983.”
sygn. u góry: „Z.M.II.1983.”
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
NAGIŃSKI, XX w.
Lot No.332
Le reve d'Isabelle [Sen Izabelli], 1990
kredka, cienkopis, papier; 55 x 85 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: „Le reve d'Isabelle” (cienkopisem), sygn., dat. p. d.: „NAGIŃSKI '90”
Antoni CHODOROWSKI (1946-1999)
Lot No.334
Siła
flamaster, papier; 30 x 22 cm;
sygn. p. d.: „Chodorowski”.
sygn. p. d.: „Chodorowski”.
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Lot No.336
Spójrz kochany...! - projekt ilustracji do "Szpilek".
piórko, tusz, papier; 18 x 22 cm;
Józef JAROSZ (1890-1966)
Lot No.339
Krajobraz jesienny - Zalesie Dolne
olej, płótno; 70 x 99 cm;
na odwrocie napis autorski: „Józef Jarosz / R. 1953 / Zalesie D.”.
Ilona MILEWSKA
Lot No.341
Początek życia, 2000
fotografia barwna, papier; 39,5 x 30 cm;
opisany, sygn., dat. poniżej fotogramu ołówkiem: „’Początek życia’ / Ilona Milewska 2000 r”.
Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.343
Motyw z Bydgoszczy
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 28,3 cm (w świetle passe-partout);
napis l. d.: „BYDGOSZCZ”, na odwrocie nalepka z opisem pracy.
Malarz nieokreślony
Lot No.345
Łódź w porcie
akwarela, pastel, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe- partout);
sygn. ołówkiem p. d. nieczytelnie.
Roman GÓRECKI
Lot No.347
Kapliczka - Zakopane-Kościelisko
akwarela, ołówek, papier; 24 x 19 cm (w świetle passe-partout);
opisany na odwrocie: "KAPLICZKA / ZAKOPANE-KOŚCIELISKO / Roman Górecki".
Władysław SZYSZKO (ur. 1944)
Lot No.349
Nici snu, 1975
tusz, gwasz?, tektura; 12,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „W. Szyszko 75”.