YUJI HIRATUSKA (ur. 1954)

Lot No.
302
A. D. Garden of Aelights, 1993 litografia barwna; 90 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: A. D (ołówkiem).

Bożena KORSKA (ur. 1942)

Lot No.
303
Wieża III, 1998 akwaforta, papier; 51,5 x 40 cm (odcisk płyty);
poniżej ryciny ołówkiem: sygn. p. d. „Bożena Korska 1998”, l. d. „Wieża III”, po śr. „odbitka autorska / I/V/ "

Renata KANIA

Lot No.
304
Pejzaż kamienny, 2001 grafika komputerowa; 38,7 x 22,7 cm (w świetle passe-partout);
poniżej obrazu ołówkiem: „‘Pejzaż kamienny’, 2001 r. grafika komputerowa 2/10", sygn. p. d.

Artysta nieokreślony (XX w.)

Lot No.
305
We Give - Waiting, 1986 serigrafia, papier; 33,5 x 46,7 cm (w świetle oprawy);
poniżej obrazu ołówkiem: l. d. „We give - Waiting”, śr. „Serigraphy”, sygn. i dat. p. d. (nieczytelnie).

Wojciech KRZYWOBŁOCKI (ur. 1938)

Lot No.
306
Nord - Negatyw-Pozytyw linoryt, papier; 64 x 43,8 cm;
poniżej obrazu ołówkiem: l. d. „75/100 T”, śr. „Negatyw - Pozytyw”, sygn. p. d. „W. Krzywobłocki”.

Renata KANIA

Lot No.
307
Głębina, 2000 grafika komputerowa, papier; 25 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
poniżej obrazu ołówkiem: „‘Głębina’, 2000 r. grafika komputerowa 4/10", sygn. p. d.

Stanisław KAPLEWSKI (ur. 1958)

Lot No.
308
Panorama Wilna, 1999 sitodruk, akwarela; 37 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (w obrębie kompozycji): „S. KAPLEWSKI 1999”;

J. KAISER

Lot No.
309
Sofa, 1998 akwatinta, sucha igła, papier; 12,2 x 17,5 cm;
opisany, sygn., dat. poniżej ryciny ołówkiem: „ 3/20 Sofa J Kaiser 1998”; na odwrocie nalepka.

Karolina SZYNALSKA

Lot No.
310
Ratusz Wrocławski druk z rysunku piórkiem, papier; 14,2 x 20,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: „Karolina Szynalska”.

B. MIGA

Lot No.
311
Inspiracje ze starych ksiąg kulinarnych litografia; 8,5 x 15,5 cm;
sygn., dat., opisany, poniżej ryciny ołówkiem: "B. Miga 2000", l. d.: "147/200".

B. MIGA

Lot No.
312
Bez tytułu linoryt?, papier; 11,5 x 11 cm (w świetle passe-partout);
opisany, sygn., dat., poniżej ryciny ołówkiem: „70/250 B. Miga 2000”.

Artysta nieokreślony

Lot No.
313
Dwie kompozycje bez tytułu - współoprawne, 1998 akwaforta, akwatinta; 12 x 6,5 cm każda (w świetle passe-partout);
opisane i sygnowane nieczytelnie u dołu ołówkiem.

A. ANASTASOV

Lot No.
314
Hala targowa w Sofii - z cyklu: "Pejzaże Sofii", 1999 akwatinta, papier; 10 x 13,5 cm (w świetle passe-partout);
opisana ołówkiem u dołu cyrylicą, sygn. i dat. p. d.: „A. Anastasov / 99 god”.

Edmond MAURUS (XX w.)

Lot No.
315
Plakat - PRIMAGAZ LE BUTANE FRANÇAIS offset barwny, papier; 76 x 58 cm (w świetle oprawy).
Stan zach.: drobne zaplamienia plakatu.

Władysław RZĄB (1910-1992)

Lot No.
316
Po repetę, 1978 linoryt, papier; 34 x 23,8 cm (w świetle passe-partout);
opisany, sygn., dat. poniżej ryciny ołówkiem: „Po repetę / linoryt / WłRząb 1978”.

Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)

Lot No.
317
Huta Pokój, przed 1939 akwatinta, papier; 31,4 x 27,5 cm;
poniżej ryciny ołówkiem: l. d. "Huta Pokój (akwatinta)", sygn. p. d.: „Wł Zakrzewski".

Tadeusz DWORZAŃSKI (1911-1991)

Lot No.
318
Grób Nieznanego Żołnierza drzeworyt dwubarwny, papier; 35 x 50 cm,
sygn. na klocku l. d.: monogram wiązany „TD”;

Salvador DALI (1904-1989)

Lot No.
319
Kobieta wśród owiec / Przyjaciele litografia barwna, papier Velin d'Arches; 42 x 34 cm (kompozycja), 66 x 50 cm (wymiary arkusza);
numerowana ołówkiem l. d.: „MCXIII/MM”; sygn. p. d.: „Dali”.

Stefan RASSALSKI (1910-1972)

Lot No.
320
Pomnik Adama Mickiewicza, 1960 drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą, papier; 31 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem l. d. „Rassalski” oraz opisany p. d. „Pomnik A. Mickiewicza

Hans LARSEN

Lot No.
321
Święty, 1959 litografia barwna, papier; 60 x 35 cm;
sygn., dat. poniżej ryciny ołówkiem: p. d. „Hans Larsen 59”.

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.
322
Goethe, 1993 (1967) litografia offsetowa, satynowy papier; 97 x 97 cm.
Licencja The Andy Warhol Foundation for the Visual Art, Inc.

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.
323
Cztery Dolary, 2000 (1982) litografia offsetowa, satynowy papier; 80 x 60 cm;
sygn. na płycie p. d.: ”Andy Warhol”.

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.
324
Poinsecje, 2000 (1982) litografia offsetowa, satynowy; 47 x 37 cm (w świetle passe-partout), rama: 77 x 57 cm.

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.
325
Autoportret, 1993 (1967) litografia offsetowa, papier; 42 x 42 cm (w świetle passe-partout); rama: 60 x 50 cm,

Igor ADJELIC (ur. 1961)

Lot No.
326
Horizont #4, 2006 druk pigmentowy; 60 x 90 cm;
ed 17/20;

K. JASIŃSKI

Lot No.
327
Szkic - kompozycja geometryczna, 1978 ołówek, kredka, papier; 70,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „JASIŃSKI 1978” (ołówkiem).

Ignacy CZWARTOS (ur. 1966)

Lot No.
328
Grafika, 1999 piórko, tusz, papier; 17 x 12,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: "IGNACY CZWARTOS 1999 R.”; na odwrocie dedykacja.

Krystyna STASIAK-ORSKA (1937-2020)

Lot No.
329
Akt, 1987 tusz, papier; 30 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: „Stasiakówna 87”; opisana na odwrocie.

Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)

Lot No.
330
Szkice kryształowych naczyń, 1983 flamaster, papier; 32,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u góry: „Z.M.II.1983.”
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)

Lot No.
331
„Różo Mario mostem wodą”, 1983 (1959) piórko, tusz, papier; 27,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. g.: "ZM.II.1983 wg reprodukcji / rysunku z 1959", na odwrocie zapiski autorskie.

NAGIŃSKI, XX w.

Lot No.
332
Le reve d'Isabelle [Sen Izabelli], 1990 kredka, cienkopis, papier; 55 x 85 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: „Le reve d'Isabelle” (cienkopisem), sygn., dat. p. d.: „NAGIŃSKI '90”

Gwidon MIKLASZEWSKI (1912-1999)

Lot No.
333
Dwa miesiące po ślubie i już się wcale nie kłócimy ... tusz, biała farba, papier; 16,2 x 23 cm;
na odwrocie: „ - Dwa miesiące po ślubie i już / się wcale nie kłócimy ...".

Antoni CHODOROWSKI (1946-1999)

Lot No.
334
Siła flamaster, papier; 30 x 22 cm;
sygn. p. d.: „Chodorowski”.

Jerzy FLISAK (1930-2008)

Lot No.
335
Ona chyba przesadza z tym odmładzaniem - projekt ilustracji prasowej, lata 60. XX w. piórko, tusz, papier, 18 x 22 cm;
sygn. p. d.: "F".

Jerzy FLISAK (1930-2008)

Lot No.
336
Spójrz kochany...! - projekt ilustracji do "Szpilek". piórko, tusz, papier; 18 x 22 cm;

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Lot No.
337
Wawel w 1945 roku tusz, papier; na ark. 13 x 21 cm, 12 x 20 cm (świetle passe-partout);
sygn. p. d. „JMB”.

Józef JAROSZ (1890-1966)

Lot No.
339
Krajobraz jesienny - Zalesie Dolne olej, płótno; 70 x 99 cm;
na odwrocie napis autorski: „Józef Jarosz / R. 1953 / Zalesie D.”.

Artysta nieokreślony (XX w.)

Lot No.
340
Pejzaż górski fotografia barwna; 29,5 x 41 (w świetle passe-partout).

Ilona MILEWSKA

Lot No.
341
Początek życia, 2000 fotografia barwna, papier; 39,5 x 30 cm;
opisany, sygn., dat. poniżej fotogramu ołówkiem: „’Początek życia’ / Ilona Milewska 2000 r”.

Malarz nieokreślony

Lot No.
342
Targ rybny w Goteborgu, Szwecja, 1971 gwasz, akwarela, papier; 26 x 35 cm (w świetle oprawy);
dat. i opisana l. d.: "Feskekorka Goteborg”;

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Lot No.
343
Motyw z Bydgoszczy akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 28,3 cm (w świetle passe-partout);
napis l. d.: „BYDGOSZCZ”, na odwrocie nalepka z opisem pracy.

A. ŚLIWA

Lot No.
344
Podwórko, 2000 akwarela, mazak, papier; 37 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: „A. Śliwa 2000”.

Malarz nieokreślony

Lot No.
345
Łódź w porcie akwarela, pastel, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe- partout);
sygn. ołówkiem p. d. nieczytelnie.

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Lot No.
346
Św. Teresa z Lisieux, 2000 akwarela, kolaż, grafika komputerowa; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: „Tomasz Dominik”;

Roman GÓRECKI

Lot No.
347
Kapliczka - Zakopane-Kościelisko akwarela, ołówek, papier; 24 x 19 cm (w świetle passe-partout);
opisany na odwrocie: "KAPLICZKA / ZAKOPANE-KOŚCIELISKO / Roman Górecki".

Malarz nieokreślony

Lot No.
348
Drzewo, 1998 akwarela, tusz, papier; 27 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: „ … (nieczytelnie) / 1998”.

Władysław SZYSZKO (ur. 1944)

Lot No.
349
Nici snu, 1975 tusz, gwasz?, tektura; 12,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „W. Szyszko 75”.

Władysław SZYSZKO (ur. 1944)

Lot No.
350
Pęknięte lustro, 1974 tusz, gwasz?, tektura; 18,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „74 / W. Szyszko”.