Lot No.
1811
Tkanina dekoracyjna
wełna, bawełna; 200 x 152 cm.
Kazachstan, lata 30. XX w.
Kazachstan, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
1813
Ramka do fotografii
drewno, tektura, blaszka mosiężna, szkło,
sztuczny, brązowy plusz; 21,7 x 16,7 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
450 zł
Lot No.
1815
Lornetka w etui
Francja, Paryż, pocz. XX w.
Lornetki używane przez wojskowych
w czasie 1 wojny światowej.
w czasie 1 wojny światowej.
Cena wywoławcza.
500 zł
Lot No.
1817
Wilki do kominka
żeliwo, mosiądz; wys. 27 cm, dł. ca 100 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1819
Zegarek damski, kieszonkowy, na długim łańcuszku
mosiądz złocony, nadruk szkliwiony, mosiądz;
Szwajcaria, 3 tercja XX w.
Szwajcaria, 3 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
1820
Kobierzec - modlitewnik, Konya
wełna na osnowie wełnianej; 140 x 102 cm;
Anatolia, Konya, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Lot No.
1821
Tkanina perska
surówka jedwabna, haft nicią wełnianą,
bawełnianą i jedwabną; 96 x 80 cm.
Persja, XIX w.
Persja, XIX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
1823
Tarcza dekoracyjna
drewno, blacha miedziana, srebro; 50 x 47 cm;
Polska, lata 20. - 30. XX w.
Polska, lata 20. - 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
901
Taboret w stylu wiktoriańskim
mahoń; 60 x 74 x 43 cm.
Europa Zachodnia (?), ok. poł XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
903
Szafka biblioteczna eklektyczna
mahoń; 126,5 x 55 x 35 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
905
Toaletka w stylu Ludwika Filipa
w formie stolika z trzema szufladkami w oskrzynieniu, wspartego na silnie esowatych nogach, spiętych krzyżowym wiązaniem z poduszeczką pośrodku
oraz z uchylnym
oraz z uchylnym
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 000 zł
Lot No.
906
Lustro z konsolką w stylu eklektycznym
sosna, orzech; 273,5 x 75,5 x 43 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 300 zł
Lot No.
908
Stół neobarokowy
dębina; 80 x 108 x 108 cm. Gdańsk (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
1 800 zł
Lot No.
911
Para foteli w stylu biedermeier
mahoń; 104,6 x 69 x 57 cm.
Europa Północna, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
915
Serwantka w stylu empirowym
mahoń, sklejka, sosna; 154 x 78 x 41 cm.
Europa Środkowa, Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
918
Szafa na broń eklektyczna
dębina, 189 x 119,2 x 56 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Lot No.
1901
Fotel eklektyczny
orzech, buczyna; 103,5 x 68 x 66 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
1903
Komplet mebli klasycyzujących
mahoń;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
1905
Krzesło neobarokowe
dębina; 126,5 x 47,5 x 47 cm;
Gdańsk (?), kon. XIX w.
Gdańsk (?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
500 zł
Lot No.
1907
Krzesło neobarokowe
dębina; 130 x 46 x 48,3 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
500 zł