Roman Antoni BREITENWALD (1911-1985)
Lot No.122
Motyw zimowy
olej, tektura; 49 x 70 cm;
sygn. p. d.: Roman Breitenwald;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.124
Polowanie par force, ok. 1940
olej, tektura; 65 x 95 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
Cena wywoławcza.
23 500 zł
18 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.125
Św. Hubert, 1943
olej, tektura; 34,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1943;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
6 500 zł
Jan KONARSKI (XIX/XX w.)
Lot No.127
Jadą wozy
olej, płótno; 80 x 110 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
sygn. p. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza.
75 000 zł
55 000 zł
Zygmunt LANDAU (1898-1962)
Lot No.128
Portret Stefana Tymowskiego
olej, płótno; 80 x 66 cm;
dedykacja autorska z sygnaturą l. g.:
a St. Tymowski/ amicalement/ Landau
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.130
Studium kobiety
olej, tektura; 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
54 000 zł
52 000 zł
Jan KARMAŃSKI (1887-1958)
Lot No.134
W Kazimierzu Dolnym, 1949
olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: J KARMAŃSKI 1949
sygn. p. d.: J KARMAŃSKI 1949
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Lot No.136
Chasyd nad świętą księgą, ok. 1960
olej, płótno; 58 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
25 000 zł
22 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.137
Pejzaż z nad jeziora o zachodzie słońca
olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
3 000 zł
4 000 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Lot No.139
Kuropatwy zimą, ok. 1925
olej, płótno; 58,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
20 000 zł
19 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.143
Pejzaż nadmorski - Nicea, ok. 1928
olej, tektura, 30 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Lot No.146
Warszawa, 1922
olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. p. d.: TCybulski
sygn. p. d.: TCybulski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.148
Pejzaż zimowy
olej, sklejka; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.150
Pejzaż z ogrodem kwiatowym, ok. 1960
olej, płótno, 48 x 73 cm
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Lot No.153
Wieczór nad Wisłą - Norbertanki w Krakowie, 1945
olej, tektura, 34 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek / Kraków. 945;
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Lot No.161
Scena historyczna ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
Cena wywoławcza.
40 000 zł
30 000 zł
Lot No.162
Malarz przy pracy, ok. 1910
olej, tektura; 25 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW;
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Lot No.165
Portret damy w niebieskiej sukni
olej, płótno; 72 x 58,5 cm (owal);
na odwrocie na blejtramie papierowa nalepka
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony polski (XVIII w.)
Lot No.168
Portret Jaśnie Oświeconego Xawerego Wegenki, 1798
olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis: JO [Jaśnie Oświecony]
Xawery Wegenko / Starosta Szczuciński 1798 A.D.
Cena wywoławcza.
8 000 zł