Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.171
List
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. monogramem artysty: SJ w rombie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)
Lot No.172
Maria Magdalena
olej, płótno dublowane; 48 x 38 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 400 zł
Daniel WĄSOWICZ (XX w.)
Lot No.1101
Panorama Warszawy - tryptyk
akwarela, papier; 16 x 12 cm (2 szt.),
20 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na każdej pracy: D. Wąsowicz
Cena wywoławcza.
800 zł
Juliusz SŁABIAK (1917-1973)
Lot No.1103
Pejzaż górski z drogą
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 200 zł
RYBAKOWSKI (XX w.)
Lot No.1105
Kraków
akwarela, papier; 38 x 71 cm;
sygn. p.d. ołówkiem: Rybakowski 1930
Cena wywoławcza.
2 700 zł
H. METZNER (XX w.)
Lot No.1107
Wzburzone morze
olej, płótno; 70 x 97 cm;
sygn. l. d.: H. Metzner
sygn. l. d.: H. Metzner
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1109
Zamyślona
pastel, papier;
45 x 65 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jan BĄKOWSKI (XX w.)
Lot No.1111
Park
olej, płótno; 24,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bąkowski
sygn. p. d.: Bąkowski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Adam SŁOWIŃSKI (1931?-2006)
Lot No.1113
Portret górala z fajką, 1967
malowidło na szkle; 36 x 24 cm;
na odwrocie napis: Adam / Słowiński / 1967
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Ignacy BIENIEK (1925-1993)
Lot No.1115
Letni dzień
olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ign. Bieniek
sygn. p. d.: Ign. Bieniek
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
202
Młody Bachus (Młody Herkules) - Chłopiec z owieczką
Francja, realizacja wg kompozycji Claude Michela
Clodiona (1738-1814); kon. XIX w. - XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
August ZAMOYSKI (1893-1970)
Lot No.204
Akt stojacej kobiety (Bez tytułu)
gips patynowany; wys. 51 cm;
sygn. na pniu: ZAMOYSKI.
sygn. na pniu: ZAMOYSKI.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
75 000 zł
B. M. - artysta nieokreślony (XX w.)
Lot No.205
Portret chłopca, 1927
brąz patynowany na drewnianej podstawie
- płaskorzeźba, 33 x 32 cm;
sygn. BR. ŁOPIEŃSCY/ WARSZAWA oraz B.M. 1927
- płaskorzeźba, 33 x 32 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
206
Figurka sprzedawcy kości
brąz polichromowany, kość; wys. 12 cm
Wiedeń, kon. XIX w.
Wiedeń, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 900 zł
Lot No.
207
Kobieta w kapeluszu z wisienkami
brąz patynowany; wys. 67 cm;
A. Bellair & Co., Berlin, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł
Lot No.
209
Nauka strzelania z łuku
brąz, kamienna, zielona podstawa; wys. rzeźby: 24,5 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX- pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Franz Xavier BERGMANN (1861-1936)
Lot No.211
Papużka
brąz, odlew polichromowany, kamień, wys. 12,5 cm;
Austro-Węgry, Wiedeń, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
213
Ikar
brąz patynowany na zielono, żeliwna,
piramidalna podstawa, wys. 41 cm;
Europa Zach.? I poł. XX w.
Europa Zach.? I poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)
Lot No.215
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi
brąz, wys. 47 cm;
sygn. St. Czarnowski
sygn. St. Czarnowski
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Johannes HARTMANN (1869-1952)
Lot No.1201
Krucyfiks
brąz patynowany, heban; wys. 25,7 cm;
Niemcy, 2 poł. XX w. (wg modelu Hartmanna z 1920).
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jerzy NOWAKOWSKI (1947-)
Lot No.1203
Plakieta „GRAND PRIX VENUS”
brąz z zieloną patyną; 17,8 x 18,6 x 1 cm.
Kraków, 1972.
Kraków, 1972.
Cena wywoławcza.
700 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.302
Histeria filozofii, czyli jak masturbuje się młotem, 1985/2015
fotografia barwna (z zeskanowanego diapozytu),
wydruk archiwalny, papier; 20 x 15 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK
Lot No.304
Praca wyzwala, 1985
fotografia czarno-biała, papier; 24 x 18 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie ołówkiem: Jerzy Truszkowski / "Praca wyzwala" performance / 13.04.1985
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.306
Kompozycja, 1984/2000
serigrafia barwna, papier, 35 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 1984/2000, l. d.: 15/30
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Henryk BERLEWI (1894-1967)
Lot No.308
Mechano-Faktura, 1924/1964
litografia barwna, papier; 58,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
syg. i dat. p. d.: H. BERLEWI 64;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 800 zł