Maria ŁUSZCZKIEWICZ-JASTRZĘBSKA [ JAS ]
Lot No.310
W ciszy II, 1981
pastel, papier; 64,5 x 49 cm (w świelte oprawy);
sygn., i opis u dołu ołówkiem: 24 IV 1981 Maria Jas
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Lot No.312
Spotkanie, 1978
ołówek, papier; 23,2 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AM (monogram wiązany) / 78 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.313
Odlot - Niobe, 1937
ołówek, papier; 9,4 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 37 SZ
sygn. p. d.: 37 SZ
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1966)
Lot No.314
Bez tytułu 529, 2013
długopis?, papier; 24,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: Tomaszewski 2013-529
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)
Lot No.317
Pejzaż - studium kolorystyczne, 1959
ołówek, papier; 12,5 x 20 cm (w świetle oprawy).
W załączniku kopia certyfikatu z podpisem Jana Potworowskiego
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.1301
Beksiński
plakat, papier; 67,5 x 47 cm;
sygn. p. d. Beksiński, l. d. numer: 94/200
Cena wywoławcza.
650 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1303
Monotypia +, 2009
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza), 44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2009 Henryk Płóciennik
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Mariusz ZDYBAŁ (ur. 1955)
Lot No.1305
Jan Heweliusz
serigrafia, papier; 53 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: E/A JAN HEWELIUSZ MARIUSZ ZDYBAŁ (...)
Cena wywoławcza.
800 zł
Aleksander MITKA, B. GEMBARZEWSKI - według
Lot No.1307
Wojsko Polskie 1815-1830
fotografia - guma dwuchromianowa, papier, 11,3 x 16 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.1309
Motive I, 1993
mieszana technika graficzna, papier;
30 x 19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)
Lot No.401
Kompozycja, 1960
akwarela, papier; 33,5 x 23.5 cm;
sygn. p. d.: Marczyński 60
sygn. p. d.: Marczyński 60
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.404
Pejzaż surrealistyczny z drzewami
technika własna, brystol; 70 x 100 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Lot No.406
Projekt scenografii do przedstawienia baletowego
akwarela, tusz, papier naklejony na tekturkę; 36,5 x 52 cm (wymiar tektury);
sygn. i opis dlugopisem p. d.: słabo czytelnie
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.411
Twarz, 1972
olej, płótno; 92,5 x 73 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK / SEMPOLIŃSKI / "TWARZ" / 1972
Cena wywoławcza.
17 000 zł
16 000 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.412
Manekin 3, 1988
olej, płótno; 81 x 61 cm; sygn. p. g.: E. Markowski
na odwrocie opis autorski: "MANEKIN - 3" oraz E Markowski / 1988 / 61x 81 - na blejtramie
Cena wywoławcza.
29 000 zł
22 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.416
Bez tytułu, 1993
olej, płótno; 190 x 130 cm;
sygn. na odwrocie l. g.: L. Tarasewicz 1993
Cena wywoławcza.
75 000 zł
60 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.419
Pejzaż, 2001
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
28 000 zł
20 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.420
Martwa natura ze świecznikiem
olej, płotno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. p. d. po skosie: WODYŃSKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.424
Abstrakcja, 1964
olej, płyta, 129,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: 64 / W. Popielarczyk
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Lot No.426
Bez tytułu
olej, płótno; 46 x 73 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
Cena wywoławcza.
3 500 zł