Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.429
Warszawa, 2016
olej, płótno; 30 x 24 cm; sygn. i dat. l. d.: 2016 / E. DWURNIK
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.431
Portret rodzinny, 1983
olej, płótno; 27,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: E.D.
sygn. p. d.: E.D.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 700 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.432
Kobieta na tle miasta, 1971
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza.
190 000 zł
150 000 zł
Igor TALWIŃSKI (1907-1983)
Lot No.433
Akt kobiety z czerwoną wstążką, ok. 1970
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: Igor Talwiński
sygn. l. d.: Igor Talwiński
Cena wywoławcza.
5 400 zł
4 500 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Lot No.434
Dziewczyna IV, 1990
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL AE1990AE / 140 x 80
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Andrzej CZECZOT (1933-2012)
Lot No.436
Maria Magdalena
olej, płótno; 76 x 102 cm
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)
Lot No.438
XI, 2015
technika własna, 140 x 51 x 4 cm; sygn. l. d.: LTS'15 / XI
na odwrocie: LTS / L. Tadeusz Serafin / 140 x 51 x 4 / technika własna
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.1401
Po lampce wina, 2011
olej, płótno; 100,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: W. Podgórski
sygn. p. d.: W. Podgórski
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jakub GRYDNIEWSKI (ur. 1959)
Lot No.1403
Bez tytułu
olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Grydniewski
sygn. p. d.: Grydniewski
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Mariusz ZDYBAŁ (ur. 1955)
Lot No.1405
Kometa, 1997
akryl, płótno; 60,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZDYBAŁ 97
sygn. l. d.: ZDYBAŁ 97
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Andrzej SZADKOWSKI (1958-1998)
Lot No.1407
Uścisk koleżeński
olej, płótno; 88 x 55 cm
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 300 zł
Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)
Lot No.1409
Wazon grecki
ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Celina OCZKOWSKA (1930-2014)
Lot No.1411
Isola delle Femmine (Sycylia)
olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.1413
Wątpliwy relatywizm, 1995
technika mieszana, karton, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '95;
sygn. p. d.: ABAKO '95;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Izabela RAPF-SŁAWIKOWSKA (1920-2010)
Lot No.1415
Portret Pani B.S.
olej, płótno, 100,5 x 100,5 cm;
sygn. z prawej: J Rapf - / Sławikowska / 1977;
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Wiesław FUSEK (1912-2011)
Lot No.1417
Brama w Bieczu
olej, płótno, 65 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Fusek 1974.
sygn. l. d.: W. Fusek 1974.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)
Lot No.501
Fame Fatale
brąz patynowany, kamienna podstawa; wys.22 cm;
sygn. z tyłu na tabliczce: Piotr T. Rzeczkowski, z przodu tabliczka z tytułem:
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 100 zł
Stanisław ZAGAJEWSKI (ok. 1927-2008)
Lot No.503
Maska
glina wypalana; 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie monogramem: ZS
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
604
Filiżanka ze spodkiem, herbem podwójnym pod koroną
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), 2 - 3 ćw. XIX w.
(KPM), 2 - 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Konstanty LASZCZKA (1865-1965)
Lot No.607
Odpoczywająca Diana, model z lat 20./30. XX w.
Realizacja: Skawińskie Zakłady Materiałów
Ogniotrwałych w Skawinie - dział fajansów,
okres międzywojenny
okres międzywojenny
Cena wywoławcza.
4 800 zł
4 800 zł
Lot No.
609
Patera dekoracyjna z amorami
Niemcy, wytwórnia nieustalona (Saksonia lub Turyngia),
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.?
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.?
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 300 zł
Lot No.
612
Misa dekoracyjna z postacią wieśniaczki
Polska, Pacyków k/Stanisławowa - Fabryka
Fajansów Aleksandra Rogala-Lewickiego,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
5 300 zł
Lot No.
613
Talerz dekoracyjny z gałązką kaliny i ptakami
nie sygnowany. Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
615
Waza (żardiniera) neobarokowa z uchwytami - gałązkami kwiatowymi
Austria, nieustalona wytwórnia,
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł