Lot No.
815
Wizytownik z figurkami niedźwiadków
marmur, brąz - odlew patynowany, srebrzony;
średnica 40 cm; Europa Północna?, Rosja?;
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
817
Sygnet niemiecki z czaszką
blaszka mosiężna, srebrzona (?); średnica 2,4 cm.
Niemcy, 1915.
Niemcy, 1915.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Frans CAROLUS ( 4 ćw. XVII - pocz. XVIII w.)
Lot No.819
Mapa Niemiec
miedzioryt kolorowany, na papierze żeberkowanym;
płyta 48 x 57,3 cm.
Amsterdam, druk ok. 1710
płyta 48 x 57,3 cm.
Amsterdam, druk ok. 1710
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
821
Ikona - Ukrzyżowanie
tempera na desce, papier, tłoczenia, złocenia;
mosiądz - odlew; 31 x 26,7 x 2,8 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
825
Pudełko gabinetowe na papierosy
Polska? Warszawa? w typie wyrobów
pracowni Władysława Miecznika; 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
833
Szabla - szaszka rosyjska, wz. 1881, w pochwie
stal, mosiądz, drewno, cerata; dł. głowni 81 cm,
Rosja, Leningrad, Fabryka im. Kirowa, 1941.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
837
Zegar kominkowy, gablotowy
Francja, Paryż, firma MOUGIN,
Rue des Filles du Calvaire; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
839
Zegar wiszący w stylu eklektycznym
Europa Środkowa - Austria (?), mechanizm Jacob
Weber w Wiedniu (sygn. na tarczy J. Weber in Wien),
4 ćw. XIX w.
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Lot No.
841
Kobierzec kaukaski - chodnik
wełna na osnowie wełnianej; 263 x 84 cm.
Kaukaz, Karabach, XIX/XX w.
Kaukaz, Karabach, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
844
Żyrandol 3-ramienny, elektryczny, art-deco
drewno dębowe, aluminium, szkło prasowane, imitujące alabaster;
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
846
Zestaw 8 kinkietów elektrycznych w typie art deco
Polska, klosze - Huta Szkła „Zawiercie”;
2 tercja XX w.
2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
848
Para półek ściennych - konsolek
drewno dębowe i mahoniowe;
wys. 25 cm, szer. 44 cm, głęb. 22,6 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
850
Konsola w manierze rokokowej
drewno malowane na biało, gipsatura, zbrojenie metalowe;
wys. 36 cm, szer. 60 cm, głęb. 22,5 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
1801
Laska damska z monogramem wiązanym „CF”
trzcina, srebro pr. 800; dł. 89 cm;
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1803
Pasyjka
mosiądz, brąz, alabaster, emalia komórkowa;
wys. 16,5 cm, szer. 6,4 cm; podstawa 5,7 x 5,7 cm.
Francja, k. XIX w.
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
1805
Ekrytuar art-deco
szkło bezbarwne i czarne, prasowane; mosiądz;
Europa Środkowa, Czechy?; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
1807
Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurkami faunów
brąz patynowany; wys. 90,5 cm;
Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł