Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.418
Bez tytułu, 2007
olej, collage, płótno; 30 x 30 cm;
na odwrocie napis na płótnie:
na odwrocie napis na płótnie:
Cena wywoławcza.
3 100 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.419
Z cyklu: Alfabet grecki, 1964
olej, płótno; 121 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie:
Cena wywoławcza.
75 000 zł
125 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.423
Kamienie, 1990
akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
25 000 zł
25 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.425
Popiersie kobiety - talerz ozdobny
tempera, drewno;
średn.: 17,5 cm
średn.: 17,5 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.427
Akt czarny, 1971
olej, płótno naklejone na deskę;
38,5 x 24,5 cm;
38,5 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
26 000 zł
33 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.430
Augustów, 1987/1989
olej, płótno naklejone na sklejkę;
63 x 40,5 cm (nieregularne wykrojone płótno);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 800 zł
Norman LETO (ur. 1980)
Lot No.432
House Georgia
akryl, płótno;
100 x 100 cm;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Mikołaj CHYLAK (ur.1975)
Lot No.1401
Leżąca postać, 1996
olej, płótno; 92 x 81 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Mikołaj Chylak / 1996 /
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1403
Akt w galerii, 1998
technika własna, papier; 48 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1998.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Lot No.1405
Stodoła - pejzaż podgórski
olej, tektura; 19 x 26 cm;
sygn. l. d.: Sielski R (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Stefan ZACZENIUK (1918 -1999)
Lot No.1407
Martwa natura z wazonem, 1958
gwasz, papier; 28,5 x 40 cm;
sygn. i dat. piórkiem p. d.: StZ 58
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)
Lot No.1409
Owal, 1962
collage, płyta pilśniowa; 48 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CIESIELSKI 62
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.1411
Kobieta, 2015
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15
sygn. i dat.: KADEE '15
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)
Lot No.1413
Anubis w Twin Peaks, 2015
akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. monogramem IK (w prostokącie) poniżej data: 2015
Cena wywoławcza.
9 200 zł
Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.1415
Gacusinka, 1986
olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Danuta Westrych luty 1986;
Cena wywoławcza.
3 100 zł
Witold PAŁKA (ur. 1928)
Lot No.1416
Kapela żydowska, 1980
olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
Cena wywoławcza.
6 600 zł
6 600 zł
K.BASARGAN, XX w.
Lot No.1417
Portret
olej, płótno naklejone na tekturę; 44,5 x 34,5 cm;
na odwrocie napis: KÜSUW BASARGAN
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.1419
Katedra XXVI - 1 i 2, dyptyk, 2009/10
akryl, olej, płótno;
100 x 100 cm (każda z prac 50 x 100 cm);
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Piotr ŻOŁYNIAK
Lot No.1421
Wenecja, 2015
olej, płótno; 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: PŻ;
sygn. p. d.: PŻ;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.1423
Baba Jaga z kotem i krukiem
farby naszkliwne, szkło;
23 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.1425
Pejzaż abstrakcyjny, 1977
olej, płótno; 25 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: W. Popielarczyk;
sygn. l. d.: W. Popielarczyk;
Cena wywoławcza.
1 500 zł