Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.215
Scena antyczna - płaskorzeźba (odlew)
gips patynowany, rama drewniana, złocona;
39,5 x 90 cm (wymiar kompozycji),
52 x 109 cm (wymiar całości);
52 x 109 cm (wymiar całości);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 400 zł
Lot No.
1201
Bażant - rzeźba gabinetowa art-deco
marmur, kompozycja metali malowana;
Europa Zachodnia, Francja?; lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Georges GORI (XIX/XX w.)
Lot No.1203
Kobieta karmiąca sarenkę - rzeźba gabinetowa art-deco
marblit, onyks; kompozycja metali polichromowana;
głowa i dłonie kobiety z masy plastycznej; wys. 34 cm;
Francja, lata 20-30. XX w.
Francja, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.301
Z cyklu: Pożegnanie Europy, 1987
fotografia czarno-biała, żelatynowo-srebrowa,
papier; 23,7 x 30 cm;
papier; 23,7 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.303
fotografia czarno-biała, żelatynowo-srebrowa, tusz, papier;
17,2 x 23,5 cm;
17,2 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Roman OPAŁKA - według, odbijał: Henryk OPAŁKA
Lot No.305
Jądro
kwasoryt, papier; 86 x 68,5 cm (wymiar arkusza),
59,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Iwona CUR (ur. 1978)
Lot No.307
Personae Mutae, 2005
linoryt, papier; 120 x 120 cm;
sygn. i opis u dołu ołówkiem
sygn. i opis u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
2 900 zł
2 900 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.310
Apokalipsa, 1985
litografia barwna, papier; 49,5 x 29,5 cm (wymiar kompozycji);
68,5 x 48 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 200 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.312
Głowa kozy - rysunek ze „Szkicownika artysty”, 1964
tusz, kredka, papier w kratkę;
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.314
Ilustracja do utworu Tadeusza Różewicza "Czerwone pieczęcie", 1956
tusz, papier milimetrowy; 58,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis. ołówkiem poniżej kompozycji:
Cena wywoławcza.
8 000 zł
7 500 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)
Lot No.1301
Danger religion is not a weapon, 2008
olej, szablon, karton; 45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2008 1/10
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Piotr KORZENIOWSKI (ur.1970)
Lot No.1303
Rozmowy o dotykaniu ciągłości, 1999
farba drukarska, płyta; 50 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski dotyczący pracy
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Lot No.1305
Bez tytułu
litografia barwna, papier hahnemuhle (300 g);
50 x 70 cm (wymiar arkusza);
50 x 70 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
PAWEŁ TKACZYK (UR. 1979)
Lot No.1307
Bez tytułu, z cyklu: WAR/SAW, 2014
fotografia barwna, autorski wydruk pigmentowy, papier
(Moab Lasal Exhibition Luster 300); 70 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.402
Kradnij, 2007
olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Mariusz WARAS [M-CITY] (ur. 1978)
Lot No.403
M-CITY 164, 2009
spray, szablon, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: M-CITY 164" / MARIUSZ WARAS 2009 / M-city
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 000 zł
Lot No.404
Ich liebe dich, 2004
olej, szablon, papier;
50 x 70,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.405
Szał, 1976
suchy pastel, papier; 46 x 32,8 cm;
sygn. i dat. śr. d.: RYSZARDOWI STEFAN SŻ / 76
Cena wywoławcza.
7 500 zł
7 500 zł
Tomek SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.406
Pojedynek cyklistów
piórko, tusz, akwarela, papier;
23 x 31 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)
Lot No.407
Miasto różowe
gwasz, papier jasnobrązowy;
29,5 x 41,5 cm;
29,5 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
32 000 zł
Fryderyk HAYDER (1905-1990)
Lot No.410
Miasto, 1972
gwasz, tektura;
49 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.411
Kompozycja czerwona, lata 60. XX w.
technika własna (tusz czarny i czerwony, gwasz)
papier; 67,5 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
11 000 zł
13 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.412
Zimne światła, 1987
akryl, karton naklejony na tekturę,
72,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
10 000 zł
14 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.414
Kompozycja żółta, l. 70 XX w.
olej, płótno; 73,5 x 54 cm
sygn. p. d.: Lenica
sygn. p. d.: Lenica
Cena wywoławcza.
28 000 zł
35 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.415
Mochnaczka, 1970
olej, płótno; 65 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Sempoliński '70 Mochnaczka
Cena wywoławcza.
14 000 zł
13 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.416
Kłótnia
węgiel, kreda, sangwina; płótno;
197 x 225 cm
197 x 225 cm
Cena wywoławcza.
48 000 zł
43 000 zł