Marian NOWICKI (1904-po1939)
Lot No.1113
Pożegnanie ułana
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Marian Nowicki
sygn. p. d.: Marian Nowicki
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.1114
Łodzie w świetle księżyca
olej, tektura; 49 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski 1935
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Matylda MELENIEWSKA (1869-1930)
Lot No.1115
Portret kobiety, 1921
olej, płótno; 61 x 49 cm;
sygn. z lewej: Meleniewska / 1921
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)
Lot No.1117
Zamek w Ogrodzieńcu
olej, płótno; 52 x 71,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1119
Brzeg morski
akwarela, papier; 21 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie cyrylicą?
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)
Lot No.1121
Wnętrze kościoła
olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Lot No.1122
Chaty w górach, 1959
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko / 959
sygn. p. d.: M. Stańko / 959
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Lot No.1123
Dróżki kalwaryjskie. Most na Cedronie w Kalwarii Zebrzydowskiej;
pastel, papier, 22,5 x 31,5 cm;
sygn. prawy dolny WW (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.1124
Pejzaż
olej, tektura; 16,2 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
600 zł
500 zł
Lot No.1125
Śpiący pies
olej, tektura; 28,8 x 24,7 cm (w świetle oprawy);
Na odwrocie nalepka wystawowa: BWA
w Krakowie z tytułem: pies
w Krakowie z tytułem: pies
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
Edward MESJASZ (1929-2007)
Lot No.1127
Józef Piłsudski, 1991
olej, płótno; 46 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: EMesjasz 1991
sygn. l. d.: EMesjasz 1991
Cena wywoławcza.
1 100 zł
850 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.1129
Portret kobiety - miniatura
gwasz, kość, 6,3 x 5 cm (w świetle owalnej oprawy)
Na odwrocie nalepka z informacjami w języku niemieckim
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.1131
Portret kobiety w białej sukni - miniatura
gwasz, kość, 5,7 x 4,8 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.1133
Portret mężczyzny w peruce - miniatura
gwasz, kość,
4 x 3 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)
Lot No.1135
Kościółek drewniany
olej, płótno; 43,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.1136
Kwiaty w wazonie
olej, tektura; 40 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 300 zł
Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.1137
Szałasy w górach
olej, tektura; 33,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kurek
sygn. p. d.: T. Kurek
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)
Lot No.1139
Pejzaż z młynem, 1936
olej, tektura; 27 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: A.S. PROCAJŁOWICZ / 1936
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)
Lot No.1141
Portret kobiety z kwiatami
olej, płótno; 62 x 53 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Johann Caspar RAHN (1769-1840)
Lot No.1142
Pejzaż nadmorski, ok. 1810
olej, blacha; 21 x 28 cm;
sygn. p. d.: Rahn / p. [inxit]
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 200 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Lot No.1143
Św. Oliwia męczennica
olej, płótno dublowane; 124 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. OLIVA. VIRC. MART:
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Lot No.1145
Zaśnięcie św. Józefa
olej, płótno dublowane; 180 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. JOSEPHVS POETA
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Lot No.1147
Powrót z polowania
olej, płótno, 65,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski
sygn. p. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Władysław ROSSOWSKI (1857-1923)
Lot No.1148
Widok na Kalwarię, 1888
olej, płótno; 42 x 52,5 cm;
po prawej stronie u dołu napis: Kalwarya 888
Cena wywoławcza.
4 800 zł
4 800 zł
Lot No.
201
Główki aniołków
drewno (niepolichromowane); 33 x 17 cm
Polska?, 1 poł. XX w.
Polska?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
203
Kobieta z chartem - rzeźba gabinetowa art deco
Europa Zachodnia, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Irene ROCHARD (1906-1984)
Lot No.205
Mewa
mewa - brąz patynowany, fala - kompozycja metali,
podstawa kamienna; wys.: 50 cm;
sygn. na fali: RocHard
sygn. na fali: RocHard
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921)
Lot No.207
La Liberté - Alegoria wolności
kompozycja metali patynowana na brąz; wys. 70 cm;
sygn. na plecach postaci: Kossowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
209
Zadumana
brąz, tworzywo sztuczne (imitacja kości),
podstawa z kamienna; wys. 23,5 cm;
II poł. XX w. - w stylu rzeźb historycznych
Cena wywoławcza.
2 000 zł