Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Lot No.149
Wyjazd ze święconkami z kościoła, ok. 1940
olej, płótno; 45 x 70 cm;
sygn. p. d.: Cz Wasilewski
sygn. p. d.: Cz Wasilewski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
8 000 zł
Marian SZCZUGOWSKI (XX w.)
Lot No.153
Kwiaciarka, ok. 1920
olej, tektura; 93,5 x 65 cm;
sygn. p. g.: M. Szczugowski
sygn. p. g.: M. Szczugowski
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Lot No.154
Kuropatwy na śniegu, ok. 1920
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
18 000 zł
26 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Lot No.155
Bulwar Haussmanna w Paryżu, 1966
olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski, l. d.: 1966;
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Józef CHARYTON (1912-1975)
Lot No.156
Aleja Księżnej Jabłonowskiej w Siemiatyczach - Pejzaż zimowy, 1971
olej, płyta; 103 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Charyton 1971;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
9 000 zł
Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.160
Autoportret, ok. 1925
olej, płótno; 75 x 65 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Michał Wiktor CZEPITA (1884-1941)
Lot No.164
Portret hrabiny Stanisławy Stanisławskiej, ok. 1930
olej, płótno; 62 x 78 cm;
sygn. p. d.: M W Czepita
sygn. p. d.: M W Czepita
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.165
Bitwa pod Austerlitz
olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E umieszczonym
wokół znaku krzyża
wokół znaku krzyża
Cena wywoławcza.
11 000 zł
9 000 zł
Josef SCHOYERER (1844-1923)
Lot No.170
Pejzaż
olej, płótno; 60,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: J. Schoyerer
sygn. p. d.: J. Schoyerer
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Malarz nieokreślony francuski (XIX w.)
Lot No.173
Muzyka w ogrodzie, 3 ćw. XIX w.
olej, deska fazowana;
87 x 66,5 cm
87 x 66,5 cm
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Malarz nieokreślony włoski (XVII/XVIII w.)
Lot No.175
Odpoczynek św. Rodziny w drodze do Egiptu
olej, płótno dublowane; 99,5 x 74,5 cm;
po konserwacji;
po konserwacji;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 500 zł
Artysta niekreślony
Lot No.177
Portret mężczyzny w czerwonym mundurze - miniatura
gwasz, kość;
średn. 5,8 cm (w świetle okrągłej oprawy)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.179
Portret dziecka - miniatura
gwasz, kość;
5,5 x 4,5 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
181
Zestaw 15 miniatur
zróżnicowana technika (gwasz na kości lub papierze),
zróżnicowane wymiary.
zróżnicowane wymiary.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)
Lot No.1102
Żyd czytający Talmud
olej, płótno; 51 x 41 cm;
sygn. l. d.: K. Szewczenko
sygn. l. d.: K. Szewczenko
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman BREINTENWALD (1911-1985)
Lot No.1104
Odbudowa Warszawy, 1950
olej, tektura; 62 x 82 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald / 1950
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Roman KOCHANOWSKI (1857-1945)
Lot No.1106
Głowa wieśniaczki
olej, tektura; średn.: 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. przy lewej krawędzi: R.K
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Ignacy PINKAS (1888-1935)
Lot No.1108
Wilno
olej, tektura; 43,5 x 34 cm;
sygn. i opisany. p. d.: WILNO I. PINKAS
Cena wywoławcza.
3 800 zł
6 300 zł
Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)
Lot No.1109
Zima w górach - widok na Mnicha
akwarela, papier; 30,2 x 20,2 cm w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. GENTIL TIPPENHAUER
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 000 zł
Hans DRESSLER (1869-1943)
Lot No.1110
Para portretów dzieci, 1918
Dziewczynka, Chłopiec
pastel, papier; 44,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
obie prace sygn. i dat.: HDressler 1918
Cena wywoławcza.
2 400 zł