Lot No.
817
Zegarek męski, naręczny, DU BOIS
Szwajcaria, Le Locle, firma Philippe Du Bois,
lata 80./90. XX w.
lata 80./90. XX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Lot No.
819
Zestaw ozdób męskich do koszuli
białe złoto 14 K, masa perłowa;
waga łączna 24,36 g. Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
821
Batuta składana, w etui
heban, srebro moletowane; dł. całkowita 37,5 cm;
Francja, XIX/XX w.
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
822
Para lichtarzy empirowych
brąz złocony; wys. 25 cm;
Francja, 1 ćw. XIX w.
Francja, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
3 300 zł
Lot No.
823
Ekrytuar
marmur zielonkawy, z czarnymi i białymi żyłkami,
brąz patynowany, drewno;
Europa Zachodnia, 1 tercja XX w.
brąz patynowany, drewno;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Lot No.
825
Tłok pieczętny, lakowy, z herbem Korab
srebro dęte (bez cech probierczych);
Polska, ok. poł. XIX w.
Polska, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
828
Album na fotografie
drewno, skóra, tektura, papier, mosiądz,
emalia, atłas; 35 x 30 x 9,3 cm.
Austro-Węgry, Wiedeń, 1894.
Austro-Węgry, Wiedeń, 1894.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
2 000 zł
Lot No.
831
Zegar art deco, z figurką bażanta i parą podświetlanych postumentów
czarny marblit, onyks alabastrowy biały,
z brązowymi żyłkami; Francja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
Lot No.
833
Zegar konsolowy, w manierze Ludwika XV
drewno oklejane szylkretem i czernione,
brąz złocony, szkło, emalia, stal; Francja, XIX w.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Lot No.
837
Tkanina ścienna, dekoracyjna
wełna, tkana ręcznie; 150 x 200 cm.
Francja, Aubusson, XIX w.
Francja, Aubusson, XIX w.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
838
Dywan jedwabny
jedwab, bawełna; 305 x 223 cm.
Iran?, XX w.
Iran?, XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 400 zł
Lot No.
839
Tkanina dekoracyjna, ścienna - Buczacz
technika żakardowa, jedwab, nić metalowa,
złocona; 142 x 51 cm; krajka 7,2 x 5 cm.
Buczacz, pracownia Artura Potockiego, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
10 000 zł
Lot No.
841
Gobelin
wełna, osnowa: len; 238 x 307 cm.
Francja, Aubousson, XX w.
Francja, Aubousson, XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
843
Kobierzec typu szach sewan
wełna miękka; osnowa - wełna biała,
wątek - wełna brązowa, runo - wełna; 300 x 100 cm.
Persja, k. XIX w.
Persja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
845
Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem
olej na owalnej desce z dwiema szpongami;
72 x 56 x 4,3 cm.
Rosja, pocz. XX w.
72 x 56 x 4,3 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
847
Ikona - Archanioł Michał
tempera na desce zamkniętej łukiem, z dwiema
szpongami; złocenia; 102,5 x 68,2 x 5 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Lot No.
849
Ikona - Archanioł Michał jako Jeździec Apokalipsy, w okładzie srebrnym
tempera na desce, złocenia; srebro pr. 84;
Rosja, Petersburg, probierz Aleksander Jakowlewicz Mor;
złotnik Iwan Dmitriew, 1854
złotnik Iwan Dmitriew, 1854
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
850
Ikona - Chrystus Pantokrator
tempera na desce zamkniętej łukiem,
z dwiema szpongami; złocenia; 101,5 x 67 x 3 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Lot No.
851
Ikona - Archanioł Michał jako Jeździec Apokalipsy
tempera na desce, rowki po dwu szpongach;
44 x 38,5 x 3,5 cm.
Rosja, ok. poł. XIX w.
44 x 38,5 x 3,5 cm.
Rosja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
855
Pistolet kapiszonowy (przerobiony ze skałkowego)
Europa Zachodnia (Francja lub Niemcy), k. XVIII w.;
zamek modernizowany w 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
857
Pistolet skałkowy
stal, drewno orzechowe, srebro;
Europa Środkowa, XVIII w.
Europa Środkowa, XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
859
Żardiniera secesyjna
cyna srebrzona, szkło;
Niemcy, w typie wyrobów WMF, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
861
Szopka Bożonarodzeniowa
Polska, lata 60. XX w. (figurki zapewne włoskie).
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 500 zł